Kategoria:1945-1989: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
(UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | + | [[category:Data]] |
Aktualna wersja na dzień 14:13, 27 lip 2014
Strony w kategorii „1945-1989”
Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 2043 stron tej kategorii.
(poprzednia strona) (następna strona)L
- Krystyna Laddy
- Wanda Laddy
- Eleonora Lamparska
- Barbara Lanton
- Tadeusz Lasikowski
- Józef Lassota
- Ernst Laws
- Ewa Lenarczyk
- Mieczysław Lenckowski
- Michał Lengowski
- Konrad Lenkiewicz
- Tadeusz Lenkowski
- Leokadia Lentacz
- Siegfried Lenz
- Robert Lesiński
- Antoni Letki
- Janusz Bogdan Lewandowski
- Jerzy Lew Lewandowski
- Paweł Lewandowski
- Jan Lewdorowicz
- Stanisław Lewicki
- Romana Lewińska-Lewandowska
- Gustaw Leyding
- Fryderyk Leyk
- Wiktor Marek Leyk
- Henryk Leśniowski
- Zofia Licharewa
- Alfons Licznerski
- Lidzbarski Dom Kultury
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1976
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1977
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1978
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1979
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1980
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1981
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1983
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1984
- Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1985
- Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
- Jadwiga Lindner
- Lipiec Artystyczny 1974
- Anna Lipnicka
- Jerzy Lipnicki
- Dariusz Lis
- Barbara Lis-Romańczuk
- Maria Waleria Lisowska
- Jan Liwski
- Iwona Liżewska
- Ewald Lodwich-Ledwa
- Maria Lożek-Kwiatkowska
- Maria Lubocka-Hoffmann
- Jan Lubomirski
- Ludwik Czarnecki
M
- Tadeusz Machela
- Mieczysław Machowski
- Jan Machulski
- Hubert Maciejczyk
- Krystyna Maciejewska
- Roman Maciejewski-Varga
- Macierz Ziemi Cieszyńskiej. Koło Warmińsko-Mazurskie w Olsztynie
- Janina Maciukiewicz
- Marian Mackiewicz
- Ewa Maculewicz
- Tadeusz Maculewicz
- Oskar Maczkowski
- Tadeusz Madeja
- Waldemar Majcher
- Andrzej Majcherek
- Anastazja Makarowska
- Edward Makasewicz
- Jerzy Wojciech Makowski
- Stanisław Malawko
- Teresa Manturo
- Teresa Marchwicka
- Marcin Jan Sobczyk
- Andrzej Marcinkiewicz
- Henryk Marciszewski
- Maria Marczak
- Marek Marcinkowski
- Maria Milewicz-Brauer
- Danuta Markiewicz
- Alfred Markowski
- Ryszard Markowski
- Renate Marsch-Potocka
- Bolesław Marschall
- Edward Zbigniew Martuszewski
- Lucjan Marzewski
- Masurische Storchenpost
- Zbigniew Masłowski
- Tadeusz Matulewicz
- Krystyna Matyka
- Andrzej May
- Leon Mazurewicz
- Stanisław Mazurkiewicz
- Mazurski Uniwersytet Ludowy w Rudziskach Pasymskich
- Eugeniusz GENO Małkowski
- Mały Konkurs Recytatorski ’84 w Olsztynie
- Karol Małłek
- Wiesław Mańko
- Marek Mechliński
- Merkury
- Sabina Mesojed
- Max Meyhöfer
- Jadwiga Meyka
- Ryszarda Michalska
- Ryszard Michalski
- Danuta Micińska-Szutkowska
- Sylwester Mickiewicz
- Agnes Miegel
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie
- Miejska Biblioteka Publiczna w Biskupcu
- Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie
- Miejska Biblioteka Publiczna w Górowie Iławeckim
- Miejska Biblioteka Publiczna w Jezioranach
- Miejska Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Warmińskim
- Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu
- Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
- Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie
- Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie
- Miejski Dom Kultury w Działdowie
- Miejski Dom Kultury w Olsztynku
- Miejski Dom Kultury w Ornecie
- Miejski Dom Kultury w Pieniężnie
- Miejski Dom Kultury w Szczytnie
- Miejski Ośrodek Kultury w Elblągu
- Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach
- Miejski Ośrodek Kultury w Korszach
- Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
- Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach
- Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Węgorzewie
- Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku
- Zbigniew Mieruński
- Witold Mierzejewski
- Elżbieta Mierzyńska
- Mietek Folk
- Józef Mika
- Józef Mikucki
- Joanna Milewicz
- Luiza Milewicz
- Artur Milian
- Stanisław Milski
- Andrzej Minkiewicz
- Czesław Misiuk
- Mistrzostwa Krajów Socjalistycznych Formacji Tańca 1988
- Jadwiga Miszewska
- Irena Misztal
- Międzynarodowe Warsztaty Plastyczne Sztuka Łączy i Łagodzi Obyczaje Łyna 2007
- Międzynarodowe Warsztaty Teatralne w Iławie
- Międzynarodowy Dzień Teatru ’69 w Olsztynie
- Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Giżycku
- Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej we Fromborku
- Międzynarodowy Festiwal Zespołów Instrumentalno-Wokalnych Niewidomych w Mrągowie 1986
- Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny Jaka bede…
- Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży Szkolnej Euroregionu Bałtyk Od Morza jesteśmy
- Międzynarodowy Plener Malarski Frombork '74
- Międzynarodowy Plener Malarski Grunwald
- Międzynarodowy Plener Malarski Grunwald 1985
- Międzynarodowy Plener Malarski Grunwald ‘83
- Międzynarodowy Plener Malarski Grunwald ‘84
- Międzynarodowy Plener Malarski Grunwald ‘87
- Międzynarodowy Plener Malarski Grunwald ‘88
- Międzynarodowy Plener Malarski w Dobrym Mieście Warmińska Jesień 1978
- Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski Garbno 1977
- Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski Garbno 1979
- Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski Garbno 1980
- Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski Garbno 1981
- Międzynarodowy Przegląd Widowisk Kolędniczych Herody w Węgorzewie
- Międzynarodowy Przegląd Wielkanocnych Widowisk Obrzędowych Święto Wiosny w Węgorzewie
- Międzyspółdzielczy Klub Kosmos w Elblągu
- Międzyszkolny Chór Canzonetta
- Międzywojewódzkie Dni Astronomia-Astronautyka-1976
- Jan Miłoszewski
- Stanisław Mocarski
- Mieczysław Modliszewski
- Irena Modrzejewska
- Zofia Modrzewska
- Arkadiusz Monkiewicz
- Piotr Monkiewicz
- Stanisław Janusz Monkiewicz
- Andrzej Morawski
- Morlang
- Ryszard Moroz
- Romuald Moszoro
- Janusz Maria Moździerz
- Jerzy Mrozek
- Wojciech Jerzy Muchlado
- Stefan Mula
- Marian Murat
- Feliks Murawa
- Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu
- Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku
- Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny w Olsztynku
- Muzeum Ernsta Wiecherta w Piersławku
- Muzeum Historyczne w Lidzbarku Welskim
- Muzeum im. Johanna Gottfrieda Herdera w Morągu
- Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie
- Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu
- Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie
- Muzeum Mazurskie w Olsztynie
- Muzeum Mazurskie w Szczytnie