Strony linkujące do „Wojewódzki Dom Kultury w Olsztynie”
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Następujące strony odwołują się do Wojewódzki Dom Kultury w Olsztynie:
Zobacz (poprzednie 250 | następne 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)- Jan Ilkiewicz (← linkujące)
- Bogdan Stefanów (← linkujące)
- Mirosław Smerek (← linkujące)
- Edmund Grajewski (← linkujące)
- Chór Męski Surma (← linkujące)
- Zofia Hermanowicz (← linkujące)
- Studencki Teatr Kod (← linkujące)
- Stefania Helena Anculewicz (← linkujące)
- Ryszard Czerwiński (← linkujące)
- Izabella Jadwiga Podlasiecka (← linkujące)
- Andrzej W. Grzonka (← linkujące)
- Aleksander Wydorski (← linkujące)
- Ireneusz Betlewicz (← linkujące)
- Cyryla Gwiazda (← linkujące)
- Antoni Letki (← linkujące)
- Eugeniusz Kochanowski (← linkujące)
- Henryk Rejbakoz (← linkujące)
- Wojciech Sobol (← linkujące)
- Olsztyńskie Lato Artystyczne (← linkujące)
- Jan Lubomirski (← linkujące)
- Jadwiga Dzięgielewska (← linkujące)
- Genowefa Czarnota (← linkujące)
- Olsztyńskie Spotkania Teatru Amatorskiego Agora ‘81 (← linkujące)
- Ogólnopolska Wystawa Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej (← linkujące)
- Wojewódzkie Triennale Plastyki Nieprofesjonalnej Olsztyn 1983 (← linkujące)
- Stanisław Tabaka (← linkujące)
- Tadeusz Korowaj (← linkujące)
- Konkurs Diabły Warmii, Mazur i Powiśla (← linkujące)
- Znak (← linkujące)
- Panorama XXX-lecia (← linkujące)
- Zespół Wokalny Moderato (← linkujące)
- Teatr Lalek Warmiaczek (← linkujące)
- Zespół plastyczny Regionalnego Ośrodka Kultury w Olsztynie (← linkujące)
- Wojewódzki Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Reszel ‘86 (← linkujące)
- Wojewódzki Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Lubawa ’87 (← linkujące)
- Wystawa Kultura Indian Panare z dorzecza Orinoko (Wenezuela) (← linkujące)
- Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych Ziem Zachodnich i Północnych 1985 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1974 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1975 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1976 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1977 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1978 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1979 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1980 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1981 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1982 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1983 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1984 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1985 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1986 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1987 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1988 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1989 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1990 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1991 (← linkujące)
- Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję - 1992 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1985 (← linkujące)
- Wystawa Rytro ‘84 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1986 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego w Nidzicy 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Tkaniny i Haftu Ludowego w Górowie Iławeckim 1984 (← linkujące)
- Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1986 (← linkujące)
- Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1987 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1984 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1984 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1986 (← linkujące)
- Spotkania Amatorskich Teatrów Dramatycznych O Szczyt Juranda Szczytno 1987 (← linkujące)
- Spotkania z Poezją Dziecięcą (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkolnych a capella w Olsztynie 1987 (← linkujące)
- Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych (← linkujące)
- Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych - 1975 (← linkujące)
- Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych - 1979 (← linkujące)
- Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych Ziem Północnych (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1990 (← linkujące)
- Dyskusyjny Klub Filmowy ZA (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Dzieci Specjalnej Troski Kolorowy i wesoły jest nasz świat 1996 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkolnych a capella w Olsztynie (← linkujące)
- Prezentacje Małych Form Teatralnych w Nidzicy '87 (← linkujące)
- Prezentacje Małych Form Teatralnych w Nidzicy '88 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1987 (← linkujące)
- Przegląd Teatrów Lalkowych i Żywego Planu w Olsztynie 1984 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1985 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1987 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1986 (← linkujące)
- Mistrzostwa Krajów Socjalistycznych Formacji Tańca 1988 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1988 (← linkujące)
- Ryszard Porzuczek (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1987 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1984 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1985 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1989 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalno-Wokalnych OSP w Olsztynie 1987 (← linkujące)
- Zdzisław Danowski (← linkujące)
- Marian Brzostek (← linkujące)
- Marian Ciunelis (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel, Zespołów Śpiewaczych, Śpiewaków, Instrumentalistów i Gawędziarzy Ludowych w Mrągowie (← linkujące)
- Święto Kultury Ludowej w Mrągowie (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1984 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego 1984 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1986 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach (← linkujące)
- Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1987 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1987 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1991 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1989 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1991 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1984 (← linkujące)
- Marian Kogut (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1987 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych Mrągowo 1989 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych Mrągowo 1990 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1989 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1990 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1990 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1992 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1989 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1990 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1991 (← linkujące)
- Wojewódzki Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Rudziska ’85 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2000 (← linkujące)
- Wojewódzki Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Rudziska ’84 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych – Mrągowo 1987 (← linkujące)
- Konrad Wawrzyniak (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Koronki i Haftu Ludowego w Bartoszycach 1996 (← linkujące)
- Dni Rovaniemi (← linkujące)
- Wojewódzki Turniej Recytatorów w Olsztynie (← linkujące)
- Przegląd Wojewódzki Amatorskich Teatrów Poezji w Olsztynie (← linkujące)
- Ogólnopolski Festiwal Poetycki dla Uczczenia XXV-lecia Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1986 (← linkujące)
- Józef Mika (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Amatorskich dla Uczczenia 100 rocznicy urodzin W.I. Lenina (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Pieśni i Tańca Ludowego, Kapel Ludowych, Zespołów Śpiewaczych, Instrumentalistów i Gawędziarzy w Mrągowie (← linkujące)
- Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1988 (← linkujące)
- Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1989 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalno-Wokalnych OSP w Olsztynie - 1986 (← linkujące)
- Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych 1985 (← linkujące)
- Ogólnopolski Przegląd Muzyczny Ruchu Amatorskiego Niewidomych w Olsztynie 1984 (← linkujące)
- Międzywojewódzki Plener Malarski „Mrągowo 1973” (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1990 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1989 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Olsztyna 1991 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie 1988 (← linkujące)
- Pokazowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Mrągowie (← linkujące)
- Święto Poezji Dziecięcej 1990 rok (← linkujące)
- Pokazowy Międzyklubowy Pokaz Tańca Towarzyskiego w Kętrzynie (← linkujące)
- Pokazowy Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Lubawie (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji Dnia Dziecka w Lubawie (← linkujące)
- Dni folkloru Warmii i Mazur w Ostrołęce (← linkujące)
- Święto Kultury Ludowej Mrągowo ‘87 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Olsztynie 1987 (← linkujące)
- Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par najwyższych klas tanecznych w Olsztynie (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych OSP w Lubawie 1988 (← linkujące)
- Jan Gołąbek (← linkujące)
- Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy (← linkujące)
- Plener Malarzy Nieprofesjonalistów Bezledy 1979 (← linkujące)
- Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1980 (← linkujące)
- Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1981 (← linkujące)
- Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1982 (← linkujące)
- Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1983 (← linkujące)
- Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1986 (← linkujące)
- Leon Dymicz (← linkujące)
- Kazimierz Napiórkowski (← linkujące)
- Stefan Dąbkowski (← linkujące)
- Święto Kultury Ludowej Mrągowo’ 88 (← linkujące)
- Święto Kultury Ludowej Mrągowo ‘86 (← linkujące)
- Święto Kultury Ludowej Mrągowo (← linkujące)
- Marek Bieńkowski (← linkujące)
- Tadeusz Joachimiak (← linkujące)
- Krystyna Wendorff (← linkujące)
- Rolanda Sosenko (← linkujące)
- Krzysztof Cekała (← linkujące)
- Stanisław Gilon (← linkujące)
- Helena Gołębiewska (← linkujące)
- Iwona Staszyńska (← linkujące)
- Leokadia Radomska (← linkujące)
- Bohdan Głuszczak (← linkujące)
- Maria Burdyniewicz (← linkujące)
- Stefan Kochanowski (← linkujące)
- Stanisław Kowalczyk (← linkujące)
- Marian Krawczyk (← linkujące)
- Konkurs Czytelniczy Moja Ulubiona Książka (← linkujące)
- Mieczysław Machowski (← linkujące)
- Wiesław Pańczak (← linkujące)
- Stanisław Mazurkiewicz (← linkujące)
- Władysław Pawlicki (← linkujące)
- Tadeusz Podbielski (← linkujące)
- Jadwiga Słaboszewska (← linkujące)
- Jerzy Soczyński (← linkujące)
- Piotr Szalc (← linkujące)
- Zofia Tomaszewska (← linkujące)
- Alfons Tylicki (← linkujące)
- Marian Wojczulanis (← linkujące)
- Konkurs na Najlepszy Punkt Biblioteczny w roku 1976/1979 (← linkujące)
- Pantomima Olsztyńska (← linkujące)
- Dni Oświaty, Książki i Prasy 1973 r. w województwie olsztyńskim (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Piosenki Radzieckiej 1987. Eliminacje Wojewódzkie w Bartoszycach (← linkujące)
- W kręgu ciszy (← linkujące)
- Stanisław Adamaszek (← linkujące)
- Ryszarda Michalska (← linkujące)
- Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1991 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1992 (← linkujące)
- Zygmunt Dusza (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Zespołów Pieśni i Tańca i Tańca Ludowego Mrągowo 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1992 (← linkujące)
- Jubileusz 20-lecia miesięcznika Warmia i Mazury (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1988 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1982 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1983 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Tkaniny i Haftu Ludowego w Górowie Iławeckim 1983 (← linkujące)
- Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1990 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1983 (← linkujące)
- Święto Kultury Ludowej Mrągowo’ 91 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1990 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1988 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Mrągowie 1986 (← linkujące)
- Mirosław Kazimierz Tomaszewski (← linkujące)
- Zbigniew Anculewicz (← linkujące)
- Janusz Wierzyński (← linkujące)
- Dom Środowisk Twórczych w Olsztynie (← linkujące)
- Melania Olędzka (← linkujące)
- Bolesław Gaweł (← linkujące)
- Konkurs Pamiątkarstwa Mazur i Warmii (← linkujące)
- Konkurs Piosenki Radzieckiej w Bartoszycach 1985 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd zespołów Pieśni i Tańca oraz Tańca Ludowego w Biskupcu (← linkujące)
- Olsztyńskie Spotkania Teatru Amatorskiego Agora ‘86 (← linkujące)
- Marek Świątecki (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Lalkowych w Olsztynie (← linkujące)
- Obchody XXX Rocznicy Wyzwolenia Olsztyna (← linkujące)
- Dni Kopernikowskie 1975 (← linkujące)
- Dni Filmu Radzieckiego ’75 w województwie olsztyńskim (← linkujące)
- Edmund Hopfer (← linkujące)
- Ogólnopolski Młodzieżowy Przegląd Piosenki Bydgoszcz ’84 Eliminacje Wojewódzkie (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Piosenki Radzieckiej Zielona Góra ’84 Eliminacje Wojewódzkie (← linkujące)
- Waldemar Banach (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkolnych a capella w Olsztynie 1984 (← linkujące)
- Andrzej Cisowski (← linkujące)
- Olsztyńskie Konfrontacje Muzyczne ’84 (← linkujące)
- Mały Konkurs Recytatorski ’84 w Olsztynie (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Przyjaźń, Braterstwo, Współpraca ‘84 (← linkujące)
- Olsztyńskie Konfrontacje Muzyczne ’85 (← linkujące)
- Wojewódzki Przegląd Teatrów Małych Form w Mrągowie - 1984 (← linkujące)
- Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych Centralnego Zarządu Państwowych Przedsiębiorstw Gospodarki Rolnej w Olsztynie - 1979 (← linkujące)
- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Przyjaźń, Braterstwo, Współpraca 87 (← linkujące)