Kategoria:Powiat olsztyński
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Powiat olsztyński
Podkategorie
Poniżej wyświetlono 12 spośród wszystkich 12 podkategorii tej kategorii.
Strony w kategorii „Powiat olsztyński”
Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 651 stron tej kategorii.
(poprzednia strona) (następna strona)P
- Serhij Petryczenko
- Piotr Socha
- Plama
- Planctus Mariae
- Plener artystyczny w Ramsowie
- Plener DADAJ 1979
- Plener Malarski Warmińska Jesień w Dobrym Mieście
- Plener Malarski Ziemia Mikołaja Kopernika i jej ludzie Szypry ‘73
- Witold Podgórski
- Mirosław Pogorzelski
- Pokazowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Jezioranach i Lidzbarku Warmińskim
- Pokazowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Mrągowie
- Pokazy grup rekonstrukcyjnych Od woja Chrobrego do dziś
- Polskie 50-lecie Literackie
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących - Barczewo
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących - Barczewo 2009
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2003
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2004
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2005
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2006
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2007
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2008
- Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2010
- Janusz Połom
- Jan Połowianiuk
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2004
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2005
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2006
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2008
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2009
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2010
- Prezentacje Dziecięcych Form Teatralnych Fraszka w Dywitach 2011
- Projekt Sojusz świata pracy z kulturą i sztuką na Warmii i Mazurach
- Projekt Złoty Piasek
- Przegląd Alternatywnych Form Teatralnych w Biskupcu
- Przegląd Alternatywnych Form Teatralnych w Biskupcu - 2008
- Przegląd Alternatywnych Form Teatralnych w Biskupcu - 2009
- Przegląd Alternatywnych Form Teatralnych w Biskupcu - 2010
- Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych 3xNIE w Biskupcu
- Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych 3xNIE w Biskupcu 2007
- Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych 3xNIE w Biskupcu 2008
- Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych 3xNIE w Biskupcu 2010
- Przegląd Filmów Niezależnych, Nieprofesjonalnych i Niekomercyjnych „3xNIE” w Biskupcu 2009
- Przegląd Grup Kolędujących - Barczewo 1999
- Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 1996
- Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 1998
- Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2000
- Przegląd Piosenki Religijnej w Jezioranach
- Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej Kobiece Impresje 2009
- Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiece Impresje
- Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet Kobiece Impresje 2010
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2001
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2003
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2004
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2006
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2009
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2010
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2011
- Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin ‘99
- Przegląd Warmiński
- Przegląd Zespołów Lokalnych ERROR Barczewo 2011 - 1. edycja
- Ewelina Przewodowska-Ryłka
- Przystanek donikąd w Mokinach
- Przystanek donikąd w Mokinach - 2009
- Przystanek donikąd w Mokinach - 2010
- Przystanek donikąd w Mokinach - 2011
- Tomasz Pucek
- Puchar Polski w Tańcu Sportowym w Olsztynku
- Puszka eucharystyczna z kościoła pw. św. Marii Magdaleny we Wrzesinie
- Puszka eucharystyczna z kościoła pw. św. Mikołaja i Jana Ewangelisty w Sząbruku
- Puszka na komunikanty z kościoła pw. św. Michała Archanioła w Purdzie Wielkiej
R
- Dominika Radaszewska
- Regionalne Spotkania z Folklorem Ukraińskim - 2005
- Regionalny Jarmark Wielkanocny - Olsztynek 2011
- Regionalny Jarmark Wielkanocny - Olsztynek 2013
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2010
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2007
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2000
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2001
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2003
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2005
- Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2011
- Replika Nocy Teatralnych w Dobrym Mieście 1995
- Rocznik Dobromiejski
- Rodzina Kubińskich
- Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2009
- Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2010
- Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2011
- Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2012
- Rok Feliksa Nowowiejskiego
- Rolnicze abc
- Anna Romankiewicz
- Lech Romankiewicz
- Rzeźba „Dobry Łotr” z Bazyliki w Dobrym Mieście
- Ewa Różańska
S
- Salon Muzyczny im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie
- Sanktuarium Najświętszego Sakramentu i Męki Pańskiej w Głotowie
- Leontyna Sawicka
- Marian Sawicki
- Schola Teatru Węgajty
- Sesja Międzynarodowych Spotkań Dramat i Liturgia 1999 czerwiec
- Sesja Międzynarodowych Spotkań Dramat i Liturgia 1999 styczeń
- Sesja Międzynarodowych Spotkań Dramat i Liturgia 2000 marzec
- Sesja Międzynarodowych Spotkań Dramat i Liturgia 2001 wrzesień
- Sesja Międzynarodowych Spotkań Dramat i Liturgia 1998 (bożonarodzeniowa)
- Sesja z Okazji Roku Korczakowskiego w Olsztynie
- Jan Sobaszek
- Wacław Sobaszek
- Leszek Sokoll
- Spotkania Poetyckie w Dobrym Mieście
- Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście - 1994
- Spotkanie z bajką w Dobrym Mieście
- Stowarzyszenie Nasza Bęsia
- Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Pojezierze. Oddział w Barczewie
- Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Pojezierze. Oddział w Bęsi
- Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Pojezierze. Oddział w Olsztynku
- Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Pojezierze. Oddział w Dobrym Mieście
- Stowarzyszenie Teatr Prawie Dorosły
- Elżbieta Suchowiecka
- Piotr Sułkowski
- Swobodne Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście - 1992
- Swobodne Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście - 1993
- Maria Teresa Szałaj
- Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Dobrym Mieście
- Janina Szneider
- Otto Szulc
- Erazm Szyszko
T
- Teatr amatorski przy Miejskim Domu Kultury w Barczewie
- Teatr Dźwięku z Biskupca
- Teatr Węgajty
- Towarzystwo Przyjaciół Olsztynka
- Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Mniejszości Niemieckiej na Warmii i Mazurach w Biskupcu
- Tower
- TRANSkabel
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olsztynka i Kubusia
- Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobrym Mieście 1997
- Edward Turowski
W
- Teresa Walczak-Wikiert
- Warmiński Festiwal Dziedzictwa Browarniczego
- Warmiński Festiwal Dziedzictwa Browarniczego 2012
- Warmiński Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy - 2012
- Warmiński Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy - 2014
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka - 2007
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka - 2008
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka - 2009
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka - 2010
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka - 2013
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Kurlantka 2011
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Stawiguda 2003
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Stawiguda 2004
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Stawiguda 2005
- Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych Stawiguda 2006
- Warmińsko-Mazurskie Promocje Artystyczne
- Warmińsko-Mazurskie Promocje Artystyczne – 1999 r.
- Warmińsko-Mazurskie Promocje Artystyczne – 2000 r.
- Warmińsko-Mazurskie Promocje Artystyczne – 2001 r.
- Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
- Wojewódzki Konkurs Poezji Wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olsztynku 2007
- Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki – Biskupiec 2001
- Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki – Biskupiec 2002
- Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki – Biskupiec 2003
- Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki – Biskupiec 2007
- Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki – Biskupiec 2008
- Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki – Biskupiec 2010
- Wojewódzki Konkurs Śpiewać każdy może w Dobrym Mieście
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1992
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1994
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1995
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1996
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1997
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 1999
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2000
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2003
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2004
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2005
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2006
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2007
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2008
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2009
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2010
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2011
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2012
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2013
- Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach 2014
- Wojewódzki Przegląd Kapel, Chórów i Śpiewaków Ludowych w Biskupcu
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1983
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1984
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1985
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1986
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1987
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1989
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1990
- Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1991