Najkrótsze strony
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Poniżej wyświetlono co najwyżej 250 wyników w zakresie od 251 do 500.
Zobacz (poprzednie 250 | następne 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- (hist.) Increase [1521 bajtów]
- (hist.) No Shore [1521 bajtów]
- (hist.) U Jaracza [1522 bajty]
- (hist.) Letni Festiwal Teatrów Wiejskich Pod Brzozą w Bartągu - 2006 [1522 bajty]
- (hist.) Androgyne [1523 bajty]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2004 [1524 bajty]
- (hist.) Ełckie Spotkania z Filmem Przyrodniczym - Ełk 2010 [1524 bajty]
- (hist.) Dni Kultury Francuskiej [1525 bajtów]
- (hist.) Barcja [1526 bajtów]
- (hist.) Festyn polsko-ukraiński w Orzyszu [1529 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru Warmia 2015 [1532 bajty]
- (hist.) Konkurs Poetycki Tylko poezja [1533 bajty]
- (hist.) Przegląd Widowisk Kolędniczych Herody w Węgorzewie 1991 [1534 bajty]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2003 [1535 bajtów]
- (hist.) Powiatowy Konkurs Recytatorski w języku angielskim 2008 [1536 bajtów]
- (hist.) Piosenki Naszego Dzieciństwa czyli Przegląd Piosenki Dziecięcej Budry [1536 bajtów]
- (hist.) Marek Kojro [1537 bajtów]
- (hist.) Gminny Przegląd Grup Kolędujących w Stawigudzie 2006 [1540 bajtów]
- (hist.) Eugeniusz Zdanowicz [1543 bajty]
- (hist.) Festiwal Muzyki Góralskiej - Ostróda 2006 [1543 bajty]
- (hist.) Sesja Naukowa W Trzydziestolecie Powrotu Warmii i Mazur do Macierzy [1544 bajty]
- (hist.) Juwenalia Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej Rio de Elblago Carnaval – Elbląg 2007 [1544 bajty]
- (hist.) Marek Matyjewicz [1547 bajtów]
- (hist.) Festiwal Hunter Fest 2004 [1547 bajtów]
- (hist.) Konkurs Czytelniczy Moja Ulubiona Książka [1547 bajtów]
- (hist.) NIKT [1547 bajtów]
- (hist.) Piski Wieczór Kabaretowy 2011 [1547 bajtów]
- (hist.) Ryszard Pawłowski [1548 bajtów]
- (hist.) Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiece Impresje [1548 bajtów]
- (hist.) Koncert Papieski 2006 [1549 bajtów]
- (hist.) Dżeztiwal 2009 [1550 bajtów]
- (hist.) The Best of Oskariada 2005 w Olsztynie [1551 bajtów]
- (hist.) Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej Kętrzyn 2009 [1552 bajty]
- (hist.) Juwenalia Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie – Olsztyn 2005 [1553 bajty]
- (hist.) Ewa Labes-Kunicka [1554 bajty]
- (hist.) Stare Drobne Małże [1555 bajtów]
- (hist.) Thule [1556 bajtów]
- (hist.) Konkurs Recytatorski Święto Poezji w Dobrym Mieście 2011 [1556 bajtów]
- (hist.) Przegląd Widowisk Kolędniczych Herody w Węgorzewie 1990 [1558 bajtów]
- (hist.) Święto Twierdzy Boyen 2014 [1558 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1989 [1559 bajtów]
- (hist.) Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej Kętrzyn [1559 bajtów]
- (hist.) Anibabki [1560 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Koncert Lekarzy w Olsztynie 2010 [1561 bajtów]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin [1561 bajtów]
- (hist.) Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Pisza [1561 bajtów]
- (hist.) Zespół śpiewaczy Antonówki z Małdyt [1563 bajty]
- (hist.) Koncert Poezji Śpiewanej w Dobrym Mieście 1993 [1563 bajty]
- (hist.) Zespół Pojezierze z Ełku [1563 bajty]
- (hist.) Puchar Polski w Tańcu Sportowym w Olsztynku [1563 bajty]
- (hist.) Łucja Okulicz-Kozaryn [1564 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Zespołów Pieśni i Tańca i Tańca Ludowego Mrągowo 1985 [1564 bajty]
- (hist.) Piknik Country 2001 [1566 bajtów]
- (hist.) Konkurs Piosenki Radzieckiej w Bartoszycach 1984 [1568 bajtów]
- (hist.) Nagroda Warmii i Mazur 1982 [1569 bajtów]
- (hist.) Konkurs Fotograficzny – Barczewskie Pejzaże 2008 [1570 bajtów]
- (hist.) Konkurs Poetycki im. Leonarda Turkowskiego Bartoszyce’93 [1570 bajtów]
- (hist.) Dobra Siła [1571 bajtów]
- (hist.) Alter Kultur Fest - Ostróda 2009 [1574 bajty]
- (hist.) Lido [1574 bajty]
- (hist.) Konkurs piosenki Złota Nutka 2003 w Olsztynku [1574 bajty]
- (hist.) Kino Dworcowe w Olsztynie [1575 bajtów]
- (hist.) Halina Bożuk [1575 bajtów]
- (hist.) The Rock Show Festiwal [1575 bajtów]
- (hist.) Festiwal Rockowy w Węgorzewie - 1993 [1577 bajtów]
- (hist.) Juwenalia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego – Olsztyn 2010 [1577 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Blues w Ostródzie - 2008 [1578 bajtów]
- (hist.) Powrót Do Nałogu [1578 bajtów]
- (hist.) Ełk, Ogień & Woda - 2004 [1578 bajtów]
- (hist.) Katarzyna Jarosińska [1580 bajtów]
- (hist.) Konkurs Poetycki im. Leonarda Turkowskiego Bartoszyce’86 [1580 bajtów]
- (hist.) Anna Gajlewska [1580 bajtów]
- (hist.) Pracownia rycerska Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie [1580 bajtów]
- (hist.) Statuetka Mrongowiusza 2002 [1581 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalno-Wokalnych OSP w Olsztynie - 1986 [1582 bajty]
- (hist.) Olecki Przegląd Otwartych Filmów OP-OF [1582 bajty]
- (hist.) Jarosław Łabieniec [1587 bajtów]
- (hist.) Mirosław Kaczorowski [1587 bajtów]
- (hist.) Dziecięca Grupa Teatralna Młode Wiedźmy z Kowali Oleckich [1587 bajtów]
- (hist.) Wawrzyn - Literacka Nagroda Warmii i Mazur 2011 [1587 bajtów]
- (hist.) Konkurs Plastyczny Cztery Pory Roku [1589 bajtów]
- (hist.) Paweł Strzelec [1589 bajtów]
- (hist.) Plener Plastyki Nieprofesjonalnej Bezledy 1996 [1590 bajtów]
- (hist.) Kapela Leśne Echo z Kowali Oleckich [1591 bajtów]
- (hist.) Nagroda Warmii i Mazur 1983 [1592 bajty]
- (hist.) Garnizonowy Klub Muzyczny w Elblągu [1593 bajty]
- (hist.) Juwenalia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego – Olsztyn 2009 [1594 bajty]
- (hist.) Jerzy Jurowski [1595 bajtów]
- (hist.) Tuhaj-Bej [1596 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1994 [1596 bajtów]
- (hist.) Ryzyko Pożaru [1596 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Konkurs na Tkaninę i Haft Ludowy w Bartoszycach 1994 [1597 bajtów]
- (hist.) Dni Dąbrówna 2010 [1597 bajtów]
- (hist.) Węgorapa Folk Music Festival Węgorzewo 2009 [1598 bajtów]
- (hist.) Zespół Muzyki Dawnej [1598 bajtów]
- (hist.) The Tonator [1599 bajtów]
- (hist.) Konkurs piosenki Złota Nutka 2002 w Olsztynku [1599 bajtów]
- (hist.) Zamkowy Maraton Rockowy ZMRock – Nidzica 2010 [1601 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn 1990 [1602 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski Natura i Kultura Ełk 2007 [1602 bajty]
- (hist.) Ogółnopolski Konkurs Plastyczny Kiedy dzwonię po straż pożarną 2007 [1604 bajty]
- (hist.) Dni Kultury Bretońskiej [1604 bajty]
- (hist.) Turniej Poetycki O Laur Mazurskiego Konika 1979 [1604 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski Natura i Kultura Ełk 2006 [1605 bajtów]
- (hist.) Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Olsztynie 1987 [1606 bajtów]
- (hist.) Robert Lesiński [1607 bajtów]
- (hist.) UnSun [1607 bajtów]
- (hist.) Dni Bretanii 1996 [1607 bajtów]
- (hist.) TOFFI w Olsztynie [1609 bajtów]
- (hist.) Taxi [1610 bajtów]
- (hist.) Otwarty Salon Plastyczny – Wiosna 2009 [1610 bajtów]
- (hist.) Mazurska Noc Kabaretowa – Mrągowo 2002 [1610 bajtów]
- (hist.) Frank Rubel [1612 bajtów]
- (hist.) Maja Suchecka [1613 bajtów]
- (hist.) Festiwal Jasełek Akcji Katolickiej w Kętrzynie 2004 [1613 bajtów]
- (hist.) Turniej Poetycki O Laur Mazurskiego Konika 1977 [1614 bajtów]
- (hist.) Kabaret literacki Loża [1615 bajtów]
- (hist.) Andrzej Urbanowicz [1615 bajtów]
- (hist.) Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynek 1995 [1616 bajtów]
- (hist.) Gminny Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży Wesoła Nutka w Działdowie [1616 bajtów]
- (hist.) Konkurs piosenki Złota Nutka 2004 w Olsztynku [1618 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2000 [1620 bajtów]
- (hist.) Henryk Marciszewski [1620 bajtów]
- (hist.) Scream Zone [1620 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1989 [1621 bajtów]
- (hist.) Przegląd Teatralny Najlepsi we wspólnym działaniu 2006 [1621 bajtów]
- (hist.) Święto Gazety Olsztyńskiej w Mikołajkach [1624 bajty]
- (hist.) Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych 2009 [1627 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych - 1967 [1628 bajtów]
- (hist.) Konkurs Literacki z okazji 41-lecia Wyzwolenia Ostródy [1628 bajtów]
- (hist.) Festiwal Jeziorak Szanty – Iława 2007 [1628 bajtów]
- (hist.) Wystawa prac absolwentów Wydziału Pedagogikii Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Galerii pod Belką w Nidzicy [1629 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 1995 [1629 bajtów]
- (hist.) Przegląd Widowisk Kolędniczych Herody w Węgorzewie 1992 [1630 bajtów]
- (hist.) 5 Minut [1630 bajtów]
- (hist.) Świecowisko 2005 [1631 bajtów]
- (hist.) Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich W krainie baśni, mitów i legend w Reszlu [1631 bajtów]
- (hist.) Konkurs Piosenki Angielskiej w Olsztynku 2009 [1634 bajty]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Teatrów Małych Form w Mrągowie - 1984 [1634 bajty]
- (hist.) Ewa Lenarczyk [1634 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski Szczytno ‘98 [1635 bajtów]
- (hist.) Hopak [1635 bajtów]
- (hist.) Spotkania Poetyckie w Dobrym Mieście [1635 bajtów]
- (hist.) Robert Littek [1635 bajtów]
- (hist.) Joanna Zecha [1638 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Miasto i Gmina Biskupiec w kadrze 2008 [1639 bajtów]
- (hist.) Teatralna Kreacja Roku 1995 [1639 bajtów]
- (hist.) Hiroshima [1640 bajtów]
- (hist.) Przegląd Teatrów Szkolnych Arlekin 2004 [1640 bajtów]
- (hist.) Letni Plener Malarski w Ramsowie 2010 [1640 bajtów]
- (hist.) Festiwal Muzyki Góralskiej i Folkowej - Ostróda 2008 [1640 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski Natura i Kultura Ełk [1640 bajtów]
- (hist.) Jadwiga Klimaszewska-Wróbel [1641 bajtów]
- (hist.) Regionalny Przegląd Ukraińskich Kolęd, Wertepów i Szczedriwok w Węgorzewie - 2011 [1641 bajtów]
- (hist.) Powiatowy Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 2010 [1642 bajty]
- (hist.) Sodos [1642 bajty]
- (hist.) Konkurs o Wielką Nagrodę Warmii i Mazur [1642 bajty]
- (hist.) Wydawnictwo Wszechnicy Warmińskiej [1643 bajty]
- (hist.) Nammoth [1643 bajty]
- (hist.) Koncert w 25. Rocznicę Pontyfikatu Jana Pawła II [1643 bajty]
- (hist.) Galeria Dobro [1643 bajty]
- (hist.) Vera Kobylińska [1643 bajty]
- (hist.) Incomunicado [1644 bajty]
- (hist.) Nagroda Sfinks 2002 [1644 bajty]
- (hist.) Piernikalia w Giżycku 2009 [1644 bajty]
- (hist.) Dżeztiwal 2010 [1645 bajtów]
- (hist.) Olecki Przegląd Otwartych Filmów OP-OF - 2005 [1646 bajtów]
- (hist.) Dzień Sztuki Współczesnej w Olsztynie [1646 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu 1990 [1647 bajtów]
- (hist.) Zespół Tęcza Warmii z Braniewa [1648 bajtów]
- (hist.) The End [1649 bajtów]
- (hist.) Pomnik św. Jakuba w Olsztynie [1650 bajtów]
- (hist.) Przystanek donikąd w Mokinach - 2009 [1650 bajtów]
- (hist.) Sympozjum Dziedzictwo kulturowe ziem pruskich [1650 bajtów]
- (hist.) Konkurs Piosenki Radzieckiej w Bartoszycach 1985 [1650 bajtów]
- (hist.) Koncert Jubileuszowy z Okazji 60-lecia Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie 1 [1650 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 1999 [1651 bajtów]
- (hist.) Miejski Ośrodek Kultury w Elblągu [1651 bajtów]
- (hist.) Koło Olsztyneckich Rzeźbiarzy [1651 bajtów]
- (hist.) Prophecy [1652 bajty]
- (hist.) Sanki Szatana [1652 bajty]
- (hist.) Międzyszkolny Konkurs Artystą Być - Gietrzwałd [1652 bajty]
- (hist.) Grzegorz Adamiak [1652 bajty]
- (hist.) Festiwal Kultury Świata 2009 w Lidzbarku Warmińskim [1653 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Malarski Srokowo 2006 [1653 bajty]
- (hist.) Przegląd Piosenki Żeglarskiej WęgoSzanty – Węgorzewo 2008 [1653 bajty]
- (hist.) III Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Mazurski Krok 2014 [1653 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Tranzyt w Elblągu 2010 [1654 bajty]
- (hist.) Dni Fromborka 2010 [1654 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich Warmia 2011 [1655 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie 1990 [1656 bajtów]
- (hist.) Flesh Creep [1656 bajtów]
- (hist.) Spotkania Twórców, Muzykantów, Śpiewaków oraz ich Przyjaciół w Węgorzewie 2001 - wystawa [1656 bajtów]
- (hist.) Przegląd Filmowy Człowiek, Ziemia [1657 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 1996 [1657 bajtów]
- (hist.) Dzwon z kościoła pw. św. Antoniego Opata w Wozławkach [1657 bajtów]
- (hist.) Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie - 2014 [1657 bajtów]
- (hist.) Maria Hanuszek [1659 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Festiwal Blues w Ostródzie - 2009 [1660 bajtów]
- (hist.) Marian Krawczyk [1660 bajtów]
- (hist.) Nagroda Sfinks 1997 [1660 bajtów]
- (hist.) Koncert w 30. Rocznicę Pontyfikatu Jana Pawła II [1660 bajtów]
- (hist.) Spotkanie z bajką w Dobrym Mieście [1661 bajtów]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2000 [1662 bajty]
- (hist.) Koncert Symfoniczny Forum Polskich Kompozytorów XX Wieku [1663 bajty]
- (hist.) Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Angielskiej Let's sing 2011 [1664 bajty]
- (hist.) Regionalne Spotkania z Folklorem Ukraińskim - 2005 [1664 bajty]
- (hist.) Gminny Przegląd Grup Kolędujących w Stawigudzie 2005 [1665 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki [1665 bajtów]
- (hist.) Bogdan Domoradzki [1665 bajtów]
- (hist.) Uroczysty Koncert z okazji 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem [1667 bajtów]
- (hist.) Festiwal Kabaretów Wiejskich o Laur Don Kichota 2010 [1668 bajtów]
- (hist.) Stanisław Łapka [1668 bajtów]
- (hist.) Olecki Przegląd Otwartych Filmów OP-OF - 2010 [1668 bajtów]
- (hist.) Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski Natura i Kultura Ełk 2009 [1669 bajtów]
- (hist.) Konkurs Krasomówczy Pedagogów Województwa Olsztyńskiego [1669 bajtów]
- (hist.) Dni Bretanii 1997 [1670 bajtów]
- (hist.) Legenda [1670 bajtów]
- (hist.) Zespół wokalny Evergreen [1671 bajtów]
- (hist.) Wystawa Olsztyńska Twórczość Ludowa [1671 bajtów]
- (hist.) Ełckie Juwenalia – Ełk 2007 [1671 bajtów]
- (hist.) Plener DADAJ 1979 [1672 bajty]
- (hist.) Przegląd Piosenki Żeglarskiej WęgoSzanty – Węgorzewo 2009 [1672 bajty]
- (hist.) Konkurs recytatorski Spotkanie z Poezją Dziecięcą w Barczewie 2003 [1673 bajty]
- (hist.) Maraton Teatralny w Działdowie 2007 [1673 bajty]
- (hist.) Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty w Giżycku – Giżycko 2000 [1674 bajty]
- (hist.) Przegląd Piosenki Dziecięcej Pozytywka - Olsztyn 2014 [1675 bajtów]
- (hist.) Konkurs plastyczny Dary Lasu [1676 bajtów]
- (hist.) Przegląd Małych Form Artystycznych Środowiskowych Placówek Wsparcia Bartoszyce 2004 [1676 bajtów]
- (hist.) Teatr Sztab Twórczy [1678 bajtów]
- (hist.) Gminny Przegląd Grup Kolędujących w Stawigudzie 2008 [1679 bajtów]
- (hist.) Olsztyneckie Konfrontacje Rockowe PRO-ROCK 2011 [1679 bajtów]
- (hist.) Jesienne Dni Literatury Ocalenie przez poezję w Gołdapi - 1994 [1680 bajtów]
- (hist.) Wodny Patrol [1681 bajtów]
- (hist.) Trakt Filmowy [1681 bajtów]
- (hist.) Barbara Katarzyna Złotowska [1682 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Akademicki Konkurs Filmów i Fotografii o Tematyce Ekologicznej Olsztyn VIDEKO 2006 [1682 bajty]
- (hist.) Józef Naróć [1682 bajty]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Poetycki O Laur Liścia Akantu 1982 [1682 bajty]
- (hist.) Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej we Fromborku 2020 [1682 bajty]
- (hist.) Dni Kultury Chrześcijańskiej 2007 w Ostródzie [1683 bajty]
- (hist.) W zaciszu u Kajki [1684 bajty]
- (hist.) Marcin Nowisz [1684 bajty]
- (hist.) Statuetka Mrongowiusza 2007 [1684 bajty]
- (hist.) Loud for Love [1685 bajtów]
- (hist.) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Olsztynie 1999 [1685 bajtów]
- (hist.) Święto Kultury Ludowej Mrągowo’ 88 [1685 bajtów]
- (hist.) Wystawa Kultura Indian Panare z dorzecza Orinoko (Wenezuela) [1686 bajtów]
- (hist.) Zamkowy Maraton Rockowy ZMRock – Nidzica 2007 [1686 bajtów]
- (hist.) Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego 1984 [1686 bajtów]
Zobacz (poprzednie 250 | następne 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)