Międzyszkolny Konkurs Organowy w Olsztynie 2011

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Plakat V Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 19-20.03.2011
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
mgr Maria Terlecka /ZSM Białystok/ Przewodnicząca jury V Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 19-20.03.2011
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Maria Terlecka /Przewodnicząca jury/, Iwona Pietkiewicz, Marietta Kruzel-Sosnowska, Emilia Dziubińska, Olsztyn 19-20.03.2011
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz

Piąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Olsztynie, która odbyła się w dniach 19-20 marca 2011 r.

Organizatorzy

Jury

  • mgr Maria Terlecka (przewodnicząca) – ZSM w Białymstoku
  • mgr Hanna Buczkowska-Bartczak – PSM I i II st. w Koninie
  • mgr Jerzy CybowskiPSM I i II st. w Olsztynie
  • mgr Emilia Dziubińska – ZPOSM I i II st. w Warszawie
  • mgr Grażyna Fajkowska – ZSM w Łodzi
  • mgr Tomasz Gronkowski – DSO w Bielsku-Białej
  • mgr Szymon Holtz – SOSM II st. w Lutomiersku
  • prof. Elżbieta Karolak – POSM II st. w Poznaniu, AM w Poznaniu
  • mgr Beata Kępińska – PSM I i II st. w Pabianicach
  • mgr Marietta Kruzel-Sosnowska – ZPSM nr 4 w Warszawie
  • mgr Elżbieta Maciejowska – OSM II st. przy ZSM w Tarnowie
  • mgr Łucja Malecka – OSM II st. przy ZSM w Białymstoku
  • dr Jarosław Wróblewski – POEZSM w ZPSM nr 1 w Warszawie
  • dr hab. Witold Zaborny – ZPSM, POSM II st. w Katowicach
  • mgr Iwona Pietkiewicz (sekretarz) – PSM I i II st. w Olsztynie

Uczestnicy

  • Katarzyna Długa – PSM Nowy Targ
  • Weronika Dobrzyńska – PSM Konin
  • Jan Jabłuszewski – PSM Poznań
  • Grzegorz Kluczek – PSM Olsztyn
  • Paweł Krzysztof Kupczyk – PSM Konin
  • Mateusz Pakuła – SOSM Lutomiersk
  • Andrzej Wódkiewicz – PSM Olsztyn
  • Marcin Bukowian – ZPSM nr 4 Warszawa
  • Agata Domalewska – PSM Olsztyn
  • Monika Mioskowska – PSM Olsztyn
  • Marcin Oszczyk – POEZSM w ZPSM Warszawa
  • Maciej Papierski – ZPSM Warszawa
  • Paweł Szkotak – OSM-ZSM Tarnów
  • Ewelina Bachul – DSO Bielsko Biała
  • Przemysław Kunda – ZSM-OSM Białystok
  • Paweł Malinowski – PSM Olsztyn
  • Robert Nowak – POSM Poznań
  • Paweł Pieczarka – DSO Bielsko-Biała
  • Paweł Piechowiak – OSM Poznań
  • Damian Sorota – ZSM-OSM Białystok
  • Grzegorz Zdunek – PSM Olsztyn
  • Kamil Dżalak – OSM-ZSM Tarnów
  • Mateusz Janus – POSM Poznań
  • Hipolit Klubczewski – PSM Pabianice
  • Agata Misiuk – ZSM Łódź
  • Jacek Pupka – PSM Poznań
  • Emilia Pycińska – ZSM Katowice
  • Miłosz Sroczyński – POSM Poznań
  • Jan Królak – SOSM Lutomiersk
  • Joanna Jaworowska – ZPOSM Warszawa
  • Radosław Kuliberda – SOSM Lutomiersk
  • Piotr Klaczak – POSM Poznań

Laureaci

Grupa II (PSM II st. klasy I-III)

Grupa III (PSM II st. klasy IV-VI)

  • I miejsce:
    • Emilia Pycińska, kl. V ZPSM-POSM II st. w Katowicach (nauczyciel: Witold Zaborny)
  • II miejsce:
    • Kamil Dżalak, kl. V OSM-ZSM w Tarnowie (nauczyciel: Elżbieta Maciejowska)
    • Miłosz Sroczyński, kl. V POSM II st. w Poznaniu (nauczyciel: Elżbieta Karolak)
  • III miejsce:
    • Mateusz Janus, kl. V POSM II st. w Poznaniu (nauczyciel: Julia Smykowska)
    • Piotr Klaczak, kl. VI POSM w Poznaniu (nauczyciel: Elżbieta Karolak)
  • IV miejsce:
    • Jacek Pupka, kl. V PSM II st. w Poznaniu (nauczyciel: Elżbieta Karolak)
  • Wyróżnienia:
    • Paweł Piechowiak, kl. IV OSM w Poznaniu (nauczyciel: Krzysztof Leśniewicz)
    • Agata Misiuk, kl. V ZSM w Łodzi (nauczyciel: Grażyna Fajkowska)
    • Radosław Kuliberda, kl. VI SOSM II st. w Lutomiersku (nauczyciel: Agnieszka Wrocławska)
    • Hipolit Klubczewski, kl. V PSM I i II st. w Pabianicach (nauczyciel: Beata Kępińska)
    • Jan Królak, kl. VI SOSM II st. w Lutomiersku (nauczyciel: Agnieszka Wrocławska)
    • Ewelina Bachul, kl. IV DSO w Bielsku-Białej (nauczyciel: Krzysztof Karcz)
    • Joanna Jaworowska, kl. VI ZPOSM I i II st. w Warszawie (nauczyciel: Emilia Dziubińska)

Galeria zdjęć