Międzyszkolny Konkurs Organowy w Olsztynie 2009

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Plakat IV Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 21-22.03.2009
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Prof. Elżbieta Karolak /AM Poznań, POSM II st. Poznań/ Przewodnicząca jury IV Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 21-22.03.2009
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Uczestnicy I i II grupy IV Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 21-22.03.2009
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureaci i wyróżnieni I i II grupy IV Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 21-22.03.2009
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz

Czwarta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Olsztynie, która odbyła się w dniach 21-22 marca 2009 r.

Organizatorzy

Jury

  • prof. Elżbieta Karolak (przewodnicząca) – POSM II stopnia w Poznaniu, Akademia Muzyczna w Poznaniu
  • mgr Anna DramowiczPSM I i II st. w Olsztynie
  • mgr Emilia Dziubińska – ZPSM w Warszawie
  • mgr Grażyna Fajkowska – ZSM w Łodzi
  • mgr Beata Kępińska – PSM I i II st. w Pabianicach
  • mgr Jakub Kwintal – PZSM w Bydgoszczy
  • mgr Michał Olszewski – SOSM II st. w Lutomiersku
  • mgr Maria Terlecka – ZSM w Białymstoku
  • mgr Sylwester Trojanowski – PSM I i II st. w Suwałkach
  • mgr Ireneusz Łukasz Wereda – PSM I i II st. w Mławie
  • mgr Iwona Pietkiewicz (sekretarz) – PSM I i II st. w Olsztynie

Uczestnicy

  • Sebastian Stachura – PSM Olsztyn
  • Natalie Moreno – ZSM Łódź
  • Agata Domalewska – PSM Olsztyn
  • Katarzyna Brzozowska – PSM Suwałki
  • Radosław Oleński – PSM Pabianice
  • Paweł Malinowski – PSM Olsztyn
  • Michał Pyrzyński – PSM Mława
  • Klaudia Twardzik – PSM Olsztyn
  • Grzegorz Zdunek – PSM Olsztyn
  • Robert Grabowski – SOSM Lutomiersk
  • Piotr Klaczak – SOSM Lutomiersk
  • Hipolit Klubczewski – PSM Pabianice
  • Maksymilian Święch – SOSM Lutomiersk
  • Adam Krukiewicz – PSM Białystok
  • Marek Przywarty – PZSM Bydgoszcz
  • Jarosław Kocik – SOSM Lutomiersk
  • Dawid Naumczyk – OSM Białystok
  • Daniel Nowak – SOSM Lutomiersk
  • Marek Smoczyński – ZSM nr 4 Warszawa
  • Łukasz Zarzycki – SOSM Lutomiersk
  • Adam Krysztofik – OSM Białystok
  • Marcin Ogonowski – PSM Mława
  • Szymon Olszański – PZSM Bydgoszcz
  • Marcin Rząp – PSM Olsztyn

Laureaci

Grupa I (PSM I st. – cykl czteroletni – klasy III-IV)

Grupa II (PSM II st. klasy I-III)

  • I miejsce:
    • Katarzyna Brzozowska, kl. I PSM I i II st. w Suwałkach (nauczyciel: Sylwester Trojanowski)
  • II miejsce:
  • Wyróżnienia:
    • Maksymilian Święch, kl. III SOSM II st. w Lutomiersku (nauczyciel: Michał Olszewski)
    • Michał Pyrzyński, kl. II PSM I i II st. w Mławie (nauczyciel: Ireneusz Łukasz Wereda)

Grupa III (PSM II st. klasy IV-VI)

  • I miejsce:
    • Adam Krysztofik, kl. VI ZSM w Białymstoku (nauczyciel: Maria Terlecka)
  • II miejsce:
    • Marek Smoczyński, kl. V ZPSM w Warszawie (nauczyciel: Emilia Dziubińska)
    • Adam Krukiewicz, kl. IV ZSM w Białymstoku (nauczyciel: Maria Terlecka )
  • III miejsce:
    • Daniel Nowak, kl. V SOSM w Lutomiersku (nauczyciel: Szymon Holtz)
  • IV miejsce:

Galeria zdjęć