Międzyszkolny Konkurs Organowy w Olsztynie 2007

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Plakat III Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 24-25.03.2007
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Dr Mieczysław Tuleja /POSM Kraków/ Przewodniczący jury III Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 24-25.03.2007
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Uczestnicy III Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 24-25.03.2007
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureaci i wyróżnieni I i II grupy III Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 24-25.03.2007
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureaci i wyróżnieni III grupy III Międzyszkolnego Konkursu Organowego, Olsztyn 24-25.03.2007
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz

Trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Olsztynie, która odbyła się w dniach 24-25 marca 2007 r.

Organizatorzy

Jury

  • dr Mieczysław Tuleja (przewodniczący) – POSM II st. w Krakowie
  • prof. Elżbieta Karolak – POSM II st. w Poznaniu
  • mgr Emilia Dziubińska – ZSM w Warszawie
  • mgr Grażyna Fajkowska – ZSM w Łodzi
  • mgr Beata Kępińska – PSM I i II st. w Pabianicach
  • mgr Maria Terlecka – ZSM w Białymstoku
  • mgr Agnieszka Walczy – PSM II st. w Krakowie
  • mgr Agnieszka Wrocławska – OSM II st. w Lutormiersku
  • ad. Piotr Wilczyński – ZSM w Siedlcach
  • mgr Wiktor WłudykaPSM I i II st. w Olsztynie
  • mgr Iwona Pietkiewicz (sekretarz) – PSM I i II st. w Olsztynie

Uczestnicy

  • Emilia Piwek – ZSM nr 3 Warszawa
  • Paweł Malinowski – PSM Olsztyn
  • Michał Pyrzyński – PSM Mława
  • Hipolit Klubczewski – PSM Pabianice
  • Julian Paprocki – ZSM nr 3 Warszawa
  • Mateusz Rzewuski – ZSM Siedlce
  • Aleksandra Tarnowska – PSM Olsztyn
  • Maja Kotlicka – ZSM Łódź
  • Adam Krukiewicz – ZSM Białystok
  • Natalie Moreno – ZSM Łódź
  • Zuzanna Radzimirska – ZSM nr 4 Warszawa
  • Paweł Mocarski – ZSM Białystok
  • Tomasz Soczek – PSM Kraków
  • Adam Jastrzębski – ZPSM Warszawa
  • Łukasz Sandera – ASM Kraków
  • Łukasz Zarzycki – OSM Lutomiersk
  • Agnieszka Tatarczak – ZSM Siedlce
  • Tomasz Górny – PSM Kraków
  • Marek Smoczyński – ZSM nr 4 Warszawa
  • Kamil Ignaszak – PSM Poznań
  • Joanna Oleniak – POSM Kraków
  • Karol Mossakowski – POSM Poznań
  • Justyna Pastor – ZSM Siedlce
  • Łukasz Rajewski – POSM Poznań
  • Joanna Marciniak – POSM Poznań
  • Adam Tański – OSM Lutomiersk
  • Emilia Grzywińska – OSM Łódź
  • Maciej Ingielewicz – PSM Olsztyn
  • Łukasz Lelek – POSM Kraków

Laureaci

Grupa I (PSM I st. – cykl czteroletni – klasy III-IV)

  • Wyróżnienia:
    • Paweł Malinowski, kl. IV PSM I i II st. w Olsztynie (nauczyciel: Jerzy Cybowski)
    • Emilia Piwek, kl. VI ZSM nr 3 w Warszawie (nauczyciel: Emilia Dziubińska)
    • Michał Pyrzyński, kl. IV PSM I i II st. w Mławie (nauczyciel: Ireneusz Łukasz Wereda)

Grupa II (PSM II st. klasy I-III)

  • I miejsce:
    • Tomasz Soczek, kl. II PSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Agnieszka Walczy)
  • II miejsce:
    • Tomasz Górny, kl. III PSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Agnieszka Walczy)
  • III miejsce:
  • IV miejsce:
    • Adam Krukiewicz, kl. II ZSM w Białymstoku (Maria Terlecka
  • Wyróżnienia:
    • Łukasz Zarzycki, kl. IV OSM II st. w Lutomiersku (nauczyciel: Agnieszka Wrocławska)
    • Łukasz Sandera, kl. II ASM II st. w Krakowie (nauczyciel: Bartłomiej Banek)

Grupa III (PSM II st. klasy IV-VI)

  • I miejsce:
    • Karol Mossakowski, kl. IV POSM II st. w Poznaniu (nauczyciel: Elżbieta Karolak)
  • II miejsce:
  • III miejsce:
    • Adam Tański, kl. VI OSM II st. w Lutomiersku (nauczyciel: Agnieszka Wrocławska)
  • Wyróżnienie:
    • Łukasz Rajewski, kl. IV POSM II st. w Poznaniu (nauczyciel: Elżbieta Karolak)

Galeria zdjęć