Międzyszkolne Przesłuchania Organowe w Olsztynie 2006

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Plakat II Międzyszkolnych Przesłuchań Organowych, Olsztyn 11.03.2006
Żródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Uczestnicy II Międzyszkolnych Przesłuchań Organowych, Olsztyn 11.03.2006
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureaci II Międzyszkolnych Przesłuchań Organowych ze swoimi nauczycielami, Olsztyn 11.03.2006
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureatka I miejsca w I grupie Aleksandra Tarnowska /PSM Olsztyn/, II Międzyszkolne Przesłuchania Organowe, Olsztyn 11.03.2006
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureat I miejsca w II grupie Tomasz Chorzalski /POSM Kraków/, II Międzyszkolne Przesłuchania Organowe, Olsztyn 11.03.2006
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz

Druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Olsztynie, która odbyła się 11 marca 2006 r.

Organizatorzy

Jury

  • mgr Wiktor Włudyka (przewodniczący) – PSM I i II st. w Olsztynie
  • mgr Grażyna Fajkowska – ZSM w Łodzi
  • mgr Beata Kępińska – PSM I i II st. w Pabianicach
  • mgr Adam Klarecki – ZSM we Włocławku
  • mgr Tomasz Kucharski – PSM I i II st. w Inowrocławiu
  • mgr Ryszard Superczyński – ZPSM w Gnieźnie
  • mgr Maria Terlecka – ZSM w Białymstoku
  • mgr Aleksandra Gawlik – POSM II sł. w Krakowie
  • mgr Agnieszka Walczy – PSM II st. w Krakowie
  • mgr Ireneusz Łukasz Wereda – PSM I i II st. w Mławie
  • mgr Iwona Pietkiewicz (sekretarz) – PSM I i II st. w Olsztynie

Uczestnicy

  • Paweł Malinowski – PSM Olsztyn
  • Michał Pyrzyński – PSM Mława
  • Kamil Wojciechowski – PSM Suwałki
  • Aleksandra Tarnowska – PSM Olsztyn
  • Paweł Szypulski – OSM Białystok
  • Justyna Kwiatkowska – PSM Suwałki
  • Marcin Czerwiński – PSM Inowrocław
  • Grzegorz Gniadek – PSM Kraków
  • Kamil Gadomski – PSM Włocławek
  • Michał Kamiński – PSM Białystok
  • Marcin Ogonowski – PSM Mława
  • Rafał Pluszczewicz – PSM Białystok
  • Marcin Rząp – PSM Olsztyn
  • Tomasz Chorzalski – POSM Kraków
  • Marek Kamadulski – PSM Inowrocław
  • Anna Stefaniak – PSM Pabianice
  • Agnieszka Kosmecka – PSM Gniezno
  • Marta Chorzyńska – ZSM Łódź
  • Monika Uzorko – PSM Olsztyn
  • Łukasz Lelek – PSM Kraków
  • Magdalena Lewicka – ZSM Łódź
  • Patryk Zyskowski – OSM Białystok
  • Paweł Prochwicz – PSM Kraków
  • Agata Gwizdała – ZSM Łódź
  • Paweł Cichoński – OSM Białystok
  • Maria Pawlisz – PSM Kraków

Laureaci

Grupa I (PSM I st. – cykl czteroletni – klasy III-IV)

Grupa II (PSM II st. klasy I-VI)

  • I miejsce:
    • Tomasz Chorzalski, kl. IV POSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Mieczysław Tuleja)
  • II miejsce:
    • Marta Chorzyńska, kl. V ZSM w Łodzi (nauczyciel: Grażyna Fajkowska)
    • Agnieszka Kosmecka, kl. IV PSM I i II st. w Gnieźnie (nauczyciel: Ryszard Superczyński)
  • III miejsce:
    • Maria Pawlisz, kl. VI POSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Aleksandra Gawlik)
  • Wyróżnienia:
    • Paweł Prochwicz, kl. V PSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Agnieszka Walczy)
    • Magdalena Lewicka, kl. V ZSM w Łodzi (nauczyciel: Grażyna Fajkowska)
    • Grzegorz Gniadek, kl. III PSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Agnieszka Walczy)
    • Łukasz Lelek, kl. V POSM II st. w Krakowie (nauczyciel: Aleksandra Gawlik)