Międzyszkolne Przesłuchania Organowe w Olsztynie 2005

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Plakat I Międzyszkolnych Przesłuchań Organowych, Olsztyn 12.03.2005
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Uczestnicy I Międzyszkolnych Przesłuchań Organowych, Olsztyn 12.03.2005
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Laureaci I Międzyszkolnych Przesłuchań Organowych ze swoimi nauczycielami, Olsztyn 12.03.2005
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Nauczyciele organów, od lewej: Iwona Pietkiewicz, Bożena Laskowska, Grażyna Fajkowska, Olsztyn 12.03.2005
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz
Dyrekcja Szkoły oraz jurorzy podczas przerwy, Olsztyn 12.03.2005
Źródło: archiwum Iwony Pietkiewicz

Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Olsztynie, która odbyła się 12 marca 2005 r.

Organizatorzy

Jury

Uczestnicy

  • Katarzyna Serafin – PSM Olsztyn
  • Aleksandra Tarnowska – PSM Olsztyn
  • Artur Kulawiak – PSM Olsztyn
  • Michał Pecio – PSM Olsztyn
  • Radosław Szykiewicz – PSM Olsztyn
  • Łukasz Załęski – PSM Olsztyn
  • Kamil Górzyński – PSM Olsztyn
  • Rafał Pluszczewicz – PSM Białystok
  • Marcin Rząp – PSM Olsztyn
  • Adam Krysztofik – OSM Białystok
  • Ewa Jedynasty – PSM Suwałki
  • Szymon Górzyński – PSM Olsztyn
  • Anna Stefaniak – PSM Pabianice
  • Aleksandra Staszenko – SM Kaliningrad (Rosja)
  • Łukasz Staszkiewicz – PSM Suwałki
  • Tomasz Stark – PSM Pabianice
  • Anna Szamne – SM Kaliningrad (Rosja)
  • Paweł Kamiński – PSM Suwałki
  • Maciej Ingielewicz – PSM Olsztyn
  • Denis Mahańkow – SM Kaliningrad (Rosja)
  • Jarosław Marciszewki – PSM Olsztyn
  • Monika Uzorko – PSM Olsztyn
  • Paweł Cichoński – OSM Białystok
  • Karolina Zaborowska – PSM Białystok
  • Krzysztof Wasilewski – ZSM Łódź
  • Anna Urbanik – PSM Olsztyn
  • Łukasz Olechno – OSM Białystok

Laureaci

Grupa I (PSM I st. – cykl czteroletni – klasy III-IV)

Grupa II (PSM II st. – klasy I-IV)

  • I miejsce:
  • II miejsce:
  • III miejsce:
    • Karolina Zaborowska, kl. V ZSM w Białymstoku (nauczyciel: Bożena Laskowska)
  • Wyróżnienia:
    • Szymon Górzyński, kl. III PSM I i II st. w Olsztynie (nauczyciel: Iwona Pietkiewicz)
    • Tomasz Stark, kl. III PSM I i II st. w Pabianicach (nauczyciel: Beata Kępińska)
    • Denis Mahańkow, kl. IV SM wyższego st. w Kaliningradzie (nauczyciel: Witalij Wasiliew)
    • Rafał Pluszczewicz, kl. II ZSM w Białymstoku (nauczyciel: Józef Kotowicz)