Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
(Utworzył nową stronę „[[Image:kaczka 2011.jpg|thumb|right|400px|Źródło: [http://ckipg.ramsko.com/index.php?option=com_content&view=article&id=23:zota-kaczka-2011-po-konkursie&…”) |
m (stronę Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie - 2011 przeniósł do Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Złota Kaczka w Barczewie - 2011) |
||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
Trzynasta edycja przeglądu teatralnych zespołów dziecięcych w ramach [[Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie|Rejonowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie]]. | Trzynasta edycja przeglądu teatralnych zespołów dziecięcych w ramach [[Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie|Rejonowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie]]. | ||
==Opis== | ==Opis== | ||
− | Konkurs miał miejsce 9 maja 2011 r. w [[Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo|Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo]]. Przegląd był etapem do [[XXXI Wojewódzki Przegląd Zespołów Teatralnych o „Laur Złotej Rybki”|XXXI Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Teatralnych o „Laur Złotej Rybki”]]. W przeglądzie wzięło udział osiem grup i kół teatralnych z Barczewa, Olsztyna oraz Purdy. | + | Konkurs miał miejsce 9 maja 2011 r. w [[Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo|Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo]]. Przegląd był etapem do [[XXXI Wojewódzki Przegląd Zespołów Teatralnych o „Laur Złotej Rybki”|XXXI Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Teatralnych o „Laur Złotej Rybki”]]. W przeglądzie wzięło udział osiem grup i kół teatralnych z [[ewim:Barczewo|Barczewa]], [[ewim:Olsztyn|Olsztyna]] oraz [[ewim:Purda|Purdy]]. |
==Organizatorzy== | ==Organizatorzy== | ||
*[[Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo]] | *[[Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo]] | ||
Linia 9: | Linia 9: | ||
*[[Krystyna Jędrys]] | *[[Krystyna Jędrys]] | ||
*[[Mariola Łukowska]] | *[[Mariola Łukowska]] | ||
− | *[[Jarosław | + | *[[Jarosław Borodziuk]] |
*[[Władysław Katarzyński]] | *[[Władysław Katarzyński]] | ||
Linia 16: | Linia 16: | ||
za spektakl Czerwone kapturki J.Ch. Andersena | za spektakl Czerwone kapturki J.Ch. Andersena | ||
− | *II miejsce – [[Dziecięcy Teatr „Bez Nazwy”]] ze Szkoły Podstawowej im. Feliksa Nowowiejskiego w | + | *II miejsce – [[Dziecięcy Teatr „Bez Nazwy”]] ze Szkoły Podstawowej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie za spektakl pt.: Słowik |
*III miejsce – [[Koło Teatralne „Garfield”]] z [[Miejska Biblioteka Publiczna w Barczewie| Miejskiej Biblioteki Publicznej w Barczewie]] za przedstawienie pt.: Bajka o gwiazdach, czyli wielka kariera | *III miejsce – [[Koło Teatralne „Garfield”]] z [[Miejska Biblioteka Publiczna w Barczewie| Miejskiej Biblioteki Publicznej w Barczewie]] za przedstawienie pt.: Bajka o gwiazdach, czyli wielka kariera | ||
− | Nagrodę specjalną dla aktorki kabaretowej otrzymała | + | Nagrodę specjalną dla aktorki kabaretowej otrzymała [[Kornelia Wojtach]]. |
+ | |||
==Przypisy== | ==Przypisy== | ||
<references/> | <references/> | ||
− | [[Category:Konkursy]] [[Category:Teatr]] | + | |
− | [[Category:Powiat olsztyński]] | + | [[Category: Konkursy]] |
− | [[Category: | + | [[Category: Teatr]] |
+ | [[Category: Powiat olsztyński]][[Category:Barczewo (gmina miejsko-wiejska)]] | ||
+ | [[Category: 1990-]] |
Aktualna wersja na dzień 12:44, 8 gru 2014
Trzynasta edycja przeglądu teatralnych zespołów dziecięcych w ramach Rejonowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie.
Spis treści
Opis
Konkurs miał miejsce 9 maja 2011 r. w Centrum Kultury i Promocji Gminy Barczewo. Przegląd był etapem do XXXI Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Teatralnych o „Laur Złotej Rybki”. W przeglądzie wzięło udział osiem grup i kół teatralnych z Barczewa, Olsztyna oraz Purdy.
Organizatorzy
Jury
- Leszek Grad - przewodniczący
- Krystyna Jędrys
- Mariola Łukowska
- Jarosław Borodziuk
- Władysław Katarzyński
Laureaci [1]
- I miejsce – Grupa teatralna „Szklana Kula” ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie
za spektakl Czerwone kapturki J.Ch. Andersena
- II miejsce – Dziecięcy Teatr „Bez Nazwy” ze Szkoły Podstawowej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie za spektakl pt.: Słowik
- III miejsce – Koło Teatralne „Garfield” z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Barczewie za przedstawienie pt.: Bajka o gwiazdach, czyli wielka kariera
Nagrodę specjalną dla aktorki kabaretowej otrzymała Kornelia Wojtach.
Przypisy
- ↑ Za stroną internetową http://ckipg.ramsko.com/