Przegląd Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal – Mrągowo 2013: Różnice pomiędzy wersjami

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
m (Zastępowanie tekstu - "Towarzystwo Kultury Teatralnej w Olsztynie" na "Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur")
 
Linia 5: Linia 5:
  
 
==Przebieg==
 
==Przebieg==
Przegląd odbył się w sali [[Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie]]. W konkursie wzięło udział dziesięć grup teatralnych. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zyskał wsparcie Burmistrza Miasta Mrągowa, Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich i [[Towarzystwo Kultury Teatralnej w Olsztynie|Towarzystwa Kultury Teatralnej w Olsztynie]].
+
Przegląd odbył się w sali [[Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie]]. W konkursie wzięło udział dziesięć grup teatralnych. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zyskał wsparcie Burmistrza Miasta Mrągowa, Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich i [[Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur|Towarzystwa Kultury Teatralnej w Olsztynie]].
  
 
==Program==
 
==Program==

Aktualna wersja na dzień 08:21, 29 kwi 2019

Siedemnasta edycja Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal, zorganizowana w Mrągowie w dniu 29 listopada 2013 r.

Źródło:nadesłane przez CKiT Mrągowo

Organizator

Przebieg

Przegląd odbył się w sali Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. W konkursie wzięło udział dziesięć grup teatralnych. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zyskał wsparcie Burmistrza Miasta Mrągowa, Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich i Towarzystwa Kultury Teatralnej w Olsztynie.

Program

  • 10.35 - Teatr „Iluzja”(Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 1 w Mrągowie) - „A licho nie śpi…” inspirowany podaniami słowiańskimi; scenariusz, reżyseria: Danuta Stachelek

Jury

Laureaci

Zobacz też

Informacja na temat Przeglądu