Konkurs recytatorski pt. W hołdzie czarodziejowi słów w Dobrym Mieście: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
(→=Szkoły ponadpodstawowe) |
m (stronę Konkurs recytatorski pt. „W hołdzie czarodziejowi słów” w Dobrym Mieście przeniósł do Konkurs recytatorski pt. W hołdzie czarodziejowi słów w Dobrym Mieście) |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | |||
Impreza popularyzująca poezję wśród dzieci i młodzieży. | Impreza popularyzująca poezję wśród dzieci i młodzieży. | ||
==Opis== | ==Opis== | ||
Linia 29: | Linia 28: | ||
==Bibliografia== | ==Bibliografia== | ||
#''Protokół'' // „Rozmaitości Dobromiejskie”. – 1995, nr 1, s. 10. | #''Protokół'' // „Rozmaitości Dobromiejskie”. – 1995, nr 1, s. 10. | ||
− | [[Category: | + | [[Category:Dobre Miasto (gmina miejsko-wiejska)]] |
[[Category:Literatura]] | [[Category:Literatura]] | ||
− | [[Category:Powiat olsztyński]] [[Category: Konkursy]] | + | [[Category:Powiat olsztyński]] [[Category: Konkursy]] [[Category:1990-]] |
Aktualna wersja na dzień 11:23, 5 gru 2014
Impreza popularyzująca poezję wśród dzieci i młodzieży.
Spis treści
Opis
Impreza miała miejsce 12 grudnia 1994 r. w sali widowiskowo-kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrym Mieście. Uczestnicy podzieleni byli na trzy grupy wiekowe: szkoły ponadpodstawowe, szkoły podstawowe klasy V-VIII oraz I-IV.
Organizatorzy
Jury
- Janina Tomaszewska z Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim
- Anna Ślimak z Liceum Ogólnokształcącego w Dobrym Mieście
- Jadwiga Woźniak z Zespołu Szkół Zawodowych w Dobrym Mieście
- Arkadiusz Wyrzykowski z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrym Mieście
Laureaci
Klasy I-IV
- I miejsce – Magdalena Sędrowska ze Smolajn
- II miejsce – Anna Waszkiewicz ze Smolajn
- III miejsce – Piotr Kimbor ze Smolajn
- Wyróżnienia otrzymały Natalia Popiołek i M. Wołodźko
Klasy V-VIII
- I miejsce – Monika Wytrykowska z Głotowa
- II miejsce – Anna Czerwińska z Głotowa
- III miejsce – Aneta Adanus ze Smolajn
- Wyróżnione zostały Karolina Dołęgowska oraz Magdalena Herman
Szkoły ponadpodstawowe
- I miejsce – Katarzyna Spakowicz z Lidzbarka Warmińskiego
- III miejsce – Agnieszka Elżbieta Stankiewicz oraz Ewelina Wiereszko ze Smolajn
Drugiego miejsca nie przyznano.
Bibliografia
- Protokół // „Rozmaitości Dobromiejskie”. – 1995, nr 1, s. 10.