Strony z najmniejszą liczbą wersji
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
Poniżej wyświetlono co najwyżej 500 wyników w zakresie od 51 do 550.
Zobacz (poprzednie 500 | następne 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- Chór kameralny „Collegium Castellanum” z Nidzicy (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór Żeński „Masuren Klang” z Piecek (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór Żeński „Passionata” z Morąga (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Akord” z Lidzbarka Warmińskiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Archimini-Potomana-Zarepete-Czeremini-Kibiczanie” z Rudzienic (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Camerata” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Canzonetta” z Ełku (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Collegium Juvenum” z Olsztyna (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Collegium Vocale” z Ostródy (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Echo” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Esspresivo” z Nowego Miasta Lubawskiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Kamerton” z Giżycka (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Kantata” ze Szczytna (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Legenda” ze Stawigudy (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Mazury” ze Starych Juch (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Pasjonata” ze Świętajna (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Pro Musica” z Elbląga (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Redemptoris” z Elbląga (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Rezonans” Gminnego Zespołu Szkół w Piszu (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Ryńskie Wrzosy” z Rynu (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Serviter” z Ełku (1 wersja - strona przekierowująca)
- Chór „Suzirja” z Olsztyna (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Grunwaldu 2011 (1 wersja)
- Dni Jakubowe „Olsztyn w Rytmie Rock&Rolla” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Książki „Człowiek-Świat-Polityka” 1969 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Książki „Człowiek-Świat-Polityka” 1971 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Francuskiej 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Frankofonii i Kultury Francuskiej 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Włoskiej „Benvenuti in Italia” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie 2007 - 1. edycja (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie 2008 - 2. edycja (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie 2009 - 3. edycja (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie 2010 - 4. edycja (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie 2011 - 5. edycja (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Literatury Dziecięcej „Piękna nasza Ziemia cała” w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Młodzieży „Dobremiastock Festival 2010” - Dobre Miasto 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Otwarte Archiwum Państwowego w Olsztynie „Poznaj historię rodziny i swojej małej ojczyzny” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Teatru Ukraińskiego „Olsztyn ‘96” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dni Teatru Ukraińskiego „Olsztyn ‘96” - I edycja (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dom pod kotwicami w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dorota Samsel-Trętowska (1 wersja)
- Dybzaki (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dyskusyjny Klub Filmowy „ZA” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dzianie Się (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dziecięca Grupa Teatralna „Młode Wiedźmy” z Kowali Oleckich (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dziecięca Grupa Teatralna „SNAC” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dziecięcy Teatr Ruchu „Eurytmia” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dziecięcy Teatrzyk „Ptyś” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Dzwon z kościoła pw. św. Augustyna i Anny w Babiaku (1 wersja - strona przekierowująca)
- Elbląski Klub Tańca „Jantar” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Elżbieta Jagiełło-Kasperowicz (1 wersja)
- Europejski Festiwal Fabuły, Dokumentu i Reklamy „Euroshorts” w Olsztynie - 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Europejski Festiwal Fabuły, Dokumentu i Reklamy „Euroshorts” w Olsztynie - 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Europejskie Dni Kultury i Sztuki Ulicznej „Bruk Festival” w Olsztynie 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Ewa Kilanowska (1 wersja)
- Ewa Schilling (1 wersja)
- Ewa Ziembińska-Sobczak (1 wersja - strona przekierowująca)
- Ełk, Wind & Fire 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Federacja Stowarzyszeń i Klubów Tanecznych (FSiKT) w Polsce Olsztyński Ośrodek Taneczny (OOT) (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska” - 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska” - 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska” - 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Chórów i Orkiestr Dętych „O Warmio Moja Miła” Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie - 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Chórów i Orkiestr Dętych „O Warmio Moja Miła” Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Chórów i Orkiestr Dętych „O Warmio Moja Miła” Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Chórów i Orkiestr Dętych „O Warmio Moja Miła” Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” w Olsztynie 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży „Dziecięce Oskary” 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Improwizacji „Dzianie Się” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Improwizacji „Dzianie Się” 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Improwizacji „Dzianie się” - 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Improwizacji „Dzianie się” 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kapel Rockowych „Rock’n’LAW” w Węgorzewie - 1992 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie - mrągowo 2000 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury Ludowej Miast Partnerskich Powiatu Kętrzyńskiego „Równianka” Reszel 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury Ludowej Miast Partnerskich Powiatu Kętrzyńskiego „Równianka” Reszel 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury Ludowej „Równianka” Reszel (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury Ludowej „Równianka” Reszel 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury Ukraińskiej w Górowie Iławeckim „Ekołomyja 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Kultury i Tradycji XIX Wieku / VII Bitwa pod Heilsbergiem (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Letni Kultury Szkockiej „Skottau” w Szkotowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyczny Narodów Europy „Pod wspólnym niebem” 2004 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyczny Narodów Europy „Pod wspólnym niebem” 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyczny Narodów Europy „Pod wspólnym niebem” 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” – Elbląg 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” – Elbląg 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” – Elbląg 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” – Elbląg 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Folkowej „Mój – Młotek.pl Folk Festiwal” FOLKOWO - Ostróda 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Kameralnej „Concerti Da Camera” Olsztyn 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Kameralnej „Concerti Da Camera” Olsztyn 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Muzyki Kameralnej „Concerti Da Camera” Olsztyn 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” - 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” - 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” - 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” - 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” - 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” - Węgorzewo (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” - Węgorzewo 2002 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” - Węgorzewo 2003 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” w Węgorzewie 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” w Węgorzewie 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” w Węgorzewie 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Harcerskiej oraz Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” w Węgorzewie 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Inteligentnej „Bez Lipy” w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Morskiej i Żeglarskiej „Szanty pod Kłobukiem” – Lidzbark Warmiński 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 1998 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 1999 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2000 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2001 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2002 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2003 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2004 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „Szanty w Giżycku” – Giżycko 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Jeziorak Szanty”– Iława 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Polskich Filmów i Widowisk Telewizyjnych 1977 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Polskich Filmów i Widowisk Telewizyjnych 1978 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Kierunek Olsztyn” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Kierunek Olsztyn” – Olsztyn 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Rock nad Nidką” – Ruciane Nida 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Rock nad Nidką” – Ruciane Nida 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Union of Rock” Węgorzewo 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Union of Rock” Węgorzewo 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rockowy „Union of Rock” Węgorzewo 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Rzeźby w Śniegu „Terytorium Bieli” w Elblągu 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur „Teatrowisko 2011” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur „Teatrowisko 2012” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur „Teatrowisko 2013” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur „Teatrowisko” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal Wesel Bezalkoholowych „Wesele Wesel” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal przeciw Homofobii „Bez Tabu” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Atlantyda Północy” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest 2004” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest 2005” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest 2006” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest 2007” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest 2008” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest 2009” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Hunter Fest” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „KortoFest 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Młode Talenty – Dadaj 2000” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Młode Talenty” – Dadaj 2003 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” w Siemianach (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Radio Waves” – Pisz 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Transmisja” Gołdap 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2012 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Wioska Teatralna” 2013 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Festiwal „Zimowa Ofensywa Słowa” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Figura wschodnio - pruskiegigo depresanta w Biedaszkach Dużych koło Kętrzyna (1 wersja - strona przekierowująca)
- Filozofia Filmowo - Olsztyn 2013 (1 wersja)
- Filozofia Filmowo - Olsztyn 2017 (1 wersja)
- Filozofia Filmowo - Olsztyn 2018 (1 wersja)
- Flash Mob „Tarcza” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Folklorystyczny Zespół Śpiewaczy „Reszelanie” z Reszla (1 wersja - strona przekierowująca)
- Folwark szlachecki w Kierpajnach Wielkich (1 wersja - strona przekierowująca)
- Fundacja „Dziedzictwo Nasze” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Fundacja „Prymus” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Galeria Grunwaldzka (1 wersja - strona przekierowująca)
- Galeria „Baszta Bociania” w Dobrym Mieście (1 wersja - strona przekierowująca)
- Galeria „Kraniecpolski” w Barcianach (1 wersja - strona przekierowująca)
- Galeria „Sztuka na Piętrze” w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Galeria „Zamek” w Reszlu (1 wersja - strona przekierowująca)
- Galowy Koncert Jubileuszowy z Okazji 60-lecia Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Felixa Nowowiejskiego w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Giżycka Wersja Rockowych Atrakcji „Giwera” 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Gminny Chór „Kantylena” z Górowa Iławeckiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- Gminny Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Wesoła Nutka” w Działdowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Gminny Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Wesoła Nutka” w Działdowie 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Gminny Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Wesoła Nutka” w Działdowie 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Gminny Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Wesoła Nutka” w Działdowie 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- Gminny Konkurs Rękodzieła „Boże Narodzenie w Tradycji Polskiej” 2010 w Samborowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grażyna Jaśkiewicz-Steranko (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Balladowa „Po Drodze” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Literacka „Skarpa” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Poetycka „Legary” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Poetycka „Łyna” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Teatralna „Amalgamat” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Teatralna „Koliber” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Teatralna „Przebudzeni” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Teatralna „Szafa” z Lidzbarka Warmińskiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Teatralna „Zgiełk” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa Teatralna „Zmysł” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa cyrkowa „Heca” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa teatralna „Dalej” z Kowali Oleckich (1 wersja - strona przekierowująca)
- Grupa twórcza Warmińskie Baby (1 wersja)
- Grupa „iTeDe” (1 wersja - strona przekierowująca)
- Halina Buczyńska (1 wersja)
- Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Krusyna” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Biennale Form Przestrzennych w Elblągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Dni Muzyki im. Feliksa Nowowiejskiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Dni Młodzieży „Dobremiastock Festival 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Dzień Cecyliański (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Elektroniczne Pejzaże Muzyczne (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ełckie Juwenalia – Ełk 2004 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ełckie Spotkania z Filmem Przyrodniczym (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Mazurski Krok 2014 (1 wersja)
- III Festiwal Filozofii (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kętrzynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Kultury Ludowej Miast Partnerskich Powiatu Kętrzyńskiego „Równianka” Reszel 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Muzyczny Narodów Europy „Pod wspólnym niebem” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” – Elbląg 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Muzyki Góralskiej i Folkowej - Ostróda 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Piosenki Innej w Lubawie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Piosenki Niemieckiej w Ostródzie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Podróżniczy Strefa Przygody (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Poezji i Piosenki Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Polskiej Twórczości Telewizyjnej (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Rockowy w Węgorzewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Rockowy „Kierunek Olsztyn” – Olsztyn 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Rockowy „Rock nad Nidką” – Ruciane Nida 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal Teatrów Plenerowych Ełk, Wind & Fire (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Gminny Turniej Tańca Disco TAN w Olsztynku (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Impresje Artystyczne „Śpiewające Obrazy” – Mrągowo 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich „W krainie baśni, mitów i legend” w Reszlu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Iławskie Spotkania Kabaretowe – Iława 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Jarmark Średniowieczny na św. Jakuba w Kętrzynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Jesienne Dni Literatury „Ocalenie przez poezję” w Gołdapi (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Jesienne Spotkania Miłośników Ziemi i Poezji Śpiewanej w Budrach (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Juwenalia Braniewskie – Braniewiada 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Juwenalia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego – Olsztyn 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Koncert Europejski (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Koncert Jubileuszowy z Okazji 60-lecia Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Felixa Nowowiejskiego w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Konkurs Fotograficzny – Barczewskie Pejzaże – 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Konkurs Poetycki im. Leonarda Turkowskiego „Bartoszyce’86” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Konkurs Poetycki „Bartoszyce’86” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Konkurs na Pamiątkę Ludową i Artystyczną Warmii i Mazur 1962 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Konkurs „O Ryzę Papieru” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Konkurs „Śpiewać każdy może” w Dobrym Mieście (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Letni Festiwal Piosenki Żeglarskiej – Iława 2004 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Letni Festiwal Teatrów Wiejskich „Pod Brzozą” w Bartągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Letnie Ogrody Polityki (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Letnie Ostródzkie Fanaberie Filmowe (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1978 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Maraton Artystyczny w Elblągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Maraton Teatralny w Działdowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Mazurska Noc Kabaretowa – Mrągowo 2001 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Mazurski Festiwal Książki – „Książka i lilia” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Mazurskie Spotkania z Folklorem (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Angielskiej „Lets sing” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowe Spotkania Artystyczne (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowe Spotkania z Szantą „Jeziorak Shanties Meeting” – Iława 1998 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowe Warsztaty Pianistyczne „Idea Obraz Technika” w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Akademicki Konkurs Filmów Ekologicznych Olsztyn VIDEKO 1999 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Różyńsku Wielkim (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Demoludy” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Na Pomostach” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Plener Malarski „Węgorzewo 2004” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzynarodowy Plener Rysunku Jedwabno 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzyszkolny Konkurs Organowy w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Regionalnej „Warmiński Wróbelek” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Noc Teatralna (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolska Sesja Filmowa Guzowy Piec ’90 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Festiwal Ognia – Ostróda 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Festiwal Rockowy „Fest Czad” – Nowe Miasto Lubawskie 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Festiwal „Blues w Ostródzie 2007” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Konkurs Duetów Skrzypcowych w Kętrzynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Konkurs Piosenki im. Krzysztofa Klenczona (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Konkurs Poetycki O „Laur Zielonego Liścia” im. Michała Kajki (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Miecze Króla Władysława Jagiełły” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "ABP Super Hit Działdowo 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki „Heinz Glas&Plastics Super Hit Działdowo 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Plener Malarski „Garbno ‘76” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełk (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olecki Przegląd Otwartych Filmów „OP-OF” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olsztyńska Giełda Piosenki (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olsztyńska Trzydniówka Teatralna (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olsztyński Festiwal Teatrów Dziecięcych „Skarby Króla Jezior” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olsztyńskie Biennale Plastyki „O Medal Prezydenta” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olsztyńskie Noce Bluesowe (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Olsztyńskie Spotkania Teatralne (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Piski Wieczór Kabaretowy (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” – „Złota Dziesiątka” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Plener Plastyki Nieprofesjonalnej „Bezledy ‘81” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Powiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej w Działdowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Lidzbarku (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Powiatowy Konkurs Poetycki „Ścieżki słów” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przegląd Alternatywnych Form Teatralnych w Biskupcu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych Ziem Odzyskanych ZIEMIA I LUDZIE 1986 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przegląd Filmów Niezależnych, Nieprofesjonalnych i Niekomercyjnych „3xNIE” w Biskupcu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przegląd Kolęd i Pastorałek w Budrach (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przegląd Zespołów Tanecznych „Sztubak ‘98” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przystanek Olecko 1996 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Przystanek donikąd w Mokinach (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Regionalny Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Po Warmińsko-Mazurskiej Ziemi” - Kętrzyn 2002 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Rock Trans-Misja Festival Gołdap 2006 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Spotkania Country we Fromborku (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Spotkania z Teatrem Amatorskim „SZTAMA” – Olecko 1981 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Spotkanie Laureatów Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich i Poezji Śpiewanej w Piszu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Theatrum Orbis Terrarum” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Studencki Tydzień Teatralny w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Studencki Wieczór Piosenki – Olsztyn 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Suwalski Jarmark Folkloru w Węgorzewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Sympozjum Ekumeniczne w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Teatralna Kreacja Roku 1994 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Tydzień Młodego Teatru „Prolog” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych „Stawiguda 2005” (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Warmińskie Dni Duszpasterskie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Warmińskie Spotkania Twórcze 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Warmińsko-Mazurskie Spotkania z Teatrem... na Wodzie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Konkurs Poezji Wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olsztynku (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Konkurs Tradycyjnych Ozdób Choinkowych (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych – Mrągowo ’87 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn ‘85 (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Przegląd Plastyki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Przegląd Rzeźby Ludowej i Nieprofesjonalnej w Biskupcu (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Przegląd Tkaniny i Haftu Ludowego w Górowie Iławeckim (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego w Nidzicy (1 wersja - strona przekierowująca)
- III Wystawa-Targi Sztuki Współczesnej „Contart 76” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Biennale Form Przestrzennych w Elblągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Bitwa pod Heilsbergiem (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Dni Dziedzictwa Warmii (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Dni Kultury Żydowskiej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Dni Muzyki im. Feliksa Nowowiejskiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Dni Młodzieży – Dobre Miasto 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Dni Wileńskie na Mazurach (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Dzień Cecyliański (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Elektroniczne Pejzaże Muzyczne (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ełckie Spotkania z Filmem Przyrodniczym (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Chórów Kameralnych im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Filozofii (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Improwizacji „Dzianie się” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Kabaretów Wiejskich o Laur Don Kichota (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Kultury Ludowej Miast Partnerskich Powiatu Kętrzyńskiego „Równianka” Reszel 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Kultury Ukraińskiej w Górowie Iławeckim „Ekołomyja 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Muzyki Alternatywnej „Elbląg Rocks Europa” – Elbląg 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Muzyki Góralskiej i Folkowej - Ostróda 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Piosenki Innej w Lubawie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Piosenki Niemieckiej w Ostródzie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Podróżniczy Strefa Przygody (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Poezji i Piosenki Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Polskich Filmów i Widowisk Telewizyjnych (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Polskiej Twórczości Telewizyjnej (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Rockowy „Rock nad Nidką” – Ruciane Nida 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal Teatrów Plenerowych Ełk, Wind & Fire (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Festiwal „Nad Jeziorakiem” – Siemiany 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Filozofia Filmowo (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Gminny Przegląd Grup Kolędujących w Stawigudzie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Imieniny Ignacego Krasickiego (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Impresje Artystyczne „Śpiewające Obrazy” – Mrągowo 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Integracyjny Przegląd Teatrów Amatorskich „W krainie baśni, mitów i legend” w Reszlu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Iławskie Spotkania Kabaretowe – Iława 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Jarmark Średniowieczny na św. Jakuba w Kętrzynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Jesienne Dni Literatury „Ocalenie przez poezję” w Gołdapi (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Juwenalia Braniewskie – Braniewiada 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Juwenalia Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej – Elbląg 2003 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Juwenalia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego – Olsztyn 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Koncert Europejski (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Koncert Jubileuszowy z Okazji 60-lecia Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Felixa Nowowiejskiego w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Koncert Papieski (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konferencja Międzynarodowa „Tożsamość historyczna mieszkańców Kaliningradu, Kłajpedy i Olsztyna” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konferencja Popularno-Naukowa „Krańce Europy” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs Fotograficzny – Barczewskie Pejzaże – 2008 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs Piosenki Biesiadnej – Orzysz 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs Plastyczny „Kopernik i jego idea” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs Poetycki im. Leonarda Turkowskiego „Bartoszyce’85” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs Poetycki „Bartoszyce’85” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs i Wystawa Modeli Redukcyjnych w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Konkurs „O Ryzę Papieru” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Kortowski Festiwal Studencki „KortoFest 2011” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Letni Festiwal Piosenki Żeglarskiej – Iława 2003 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Letni Festiwal Teatrów Wiejskich „Pod Brzozą” w Bartągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Lidzbarski Przegląd Rockowy – „Liga Polskiego Rocka 2010” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry – Lidzbark Warmiński 1977 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Mazurska Noc Kabaretowa – Mrągowo 2000 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Mazurski Festiwal Książki – „Książka i lilia” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Metal Blow Fest (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowe Spotkania Artystyczne w Elblągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowe Warsztaty Pianistyczne „Idea Obraz Technika” w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowe Warsztaty Plastyczne „Sztuka Łączy i Łagodzi Obyczaje” Łyna 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Akademicki Konkurs Filmów Ekologicznych Olsztyn VIDEKO 1998 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Różyńsku Wielkim (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Rozrywkowej – Biskupiec 2003 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Festiwal Rockowy „Kierunek Olsztyn” – Olsztyn 2007 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Demoludy” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Tranzyt” w Elblągu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych w Ełku (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Letni Festiwal Teatralny „Na Pomostach” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Plener Malarski „Srokowo 2002” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzynarodowy Plener Rysunku Jedwabno 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzyszkolne Przesłuchania Organowe w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Spotkania z Poezją Warmińską” 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Międzywojewódzki Plener Malarski „Mrągowo 1973” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Mrągowski Kongres Kobiet „Wspólnota, Równość, Odpowiedzialność” - 2014 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Noc Teatralna (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolska Sesja Filmowa Guzowy Piec ’89 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolska Sesja „Pogranicza – przestrzeń kulturowa” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Filmów Turystyczno-Krajoznawczych (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Alternatywnej – Dobre Miasto 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Festiwal Ognia – Ostróda 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Festiwal Rockowy „Fest Czad” – Nowe Miasto Lubawskie 2005 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Festiwal „Blues w Ostródzie 2006” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Konkurs Duetów Skrzypcowych w Kętrzynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Konkurs Piosenki im. Krzysztofa Klenczona (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Miecze Króla Władysława Jagiełły” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki „Heinz Glas&Plastics Super Hit Działdowo 2009” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Plener Malarski dla Niepełnosprawnych w Górowie Iławeckim (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Plener Malarski w Dobrym Mieście „Warmińska Jesień ‘79” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Plener Malarski „Garbno ‘75” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych Centralnego Zarządu Państwowych Przedsiębiorstw Gospodarki Rolnej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Przegląd Reggae „Ełk Sound System” – Ełk 2011 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FOCUS 2010 o Puchar Burmistrza Olsztynka (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Olecki Przegląd Otwartych Filmów „OP-OF” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Olsztynecki Festiwal Zespołów Muzycznych (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Olsztyński Festiwal Teatrów Dziecięcych „Skarby Króla Jezior” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Olsztyńskie Biennale Plastyki „O Medal Prezydenta” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Olsztyńskie Spotkania Teatralne (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Olsztyńskie Spotkania Teatru Amatorskiego „Agora ‘81” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Disco-Dance (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Otwarty Przegląd Wojskowych Zespołów Rockowych w Węgorzewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Panorama Kultury Gminy 1992 w Kowalach Oleckich (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Plener Plastyki Nieprofesjonalnej „Bezledy ‘80” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Plener Rzeźbiarski Grabowo 2010 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Polonistyczne Spotkanie z Poezją (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Powiatowa Wystawa Twórczości Ludowej, Pamiątkarstwa i Plastyki Amatorskiej w Węgorzewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Powiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej w Działdowie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przegląd Alternatywnych Form Teatralnych w Biskupcu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych i „3xNIE” w Biskupcu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przegląd Filmów Niezależnych, Niekomercyjnych i Nieprofesjonalnych „3xNIE” w Biskupcu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przegląd Grup Kolędujących – Barczewo 1996 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet „Kobiece Impresje” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przegląd Zespołów Tanecznych „Sztubak ‘97” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przystanek Olecko 1995 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Przystanek donikąd w Mokinach (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Regionalny Festiwal Folkloru w Przezmarku (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Regionalny Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Z igłą i nitką po Warmińsko-Mazurskiej Ziemi” - Kętrzyn 2001 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Regionalny Przegląd Ukraińskich Kolęd, Wertepów i Szczedriwok w Węgorzewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Rejonowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Rodzinny Piknik Lotniczy - Gryźliny 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Spotkania Country we Fromborku (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Spotkania z Teatrem Amatorskim „SZTAMA” – Olecko 1980 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Spotkanie Laureatów Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich i Poezji Śpiewanej w Piszu (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Theatrum Orbis Terrarum” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Studencki Wieczór Piosenki – Olsztyn 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Suwalski Jarmark Folkloru w Węgorzewie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Swobodne Spotkania Rodzin Muzykujących w Dobrym Mieście (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Sympozjum Ekumeniczne w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Sympozjum Rzeźby „Cztery Żywioły” – Wiatr (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Teatralna Kreacja Roku 1993 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury” w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Tydzień Młodego Teatru „Prolog” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Tydzień Tradycji Grunwaldzkiej 1987 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych „Stawiguda 2004” (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Warmińskie Dni Duszpasterskie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Warmińsko-Mazurskie Spotkania z Teatrem... na Wodzie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzka Wystawa Współczesnej Sztuki Ludowej i Pamiątkarstwa (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Konkurs Wokalny „Mazurski Słowik” Korsze 2009 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Konkurs na Tradycyjne Ozdoby Choinkowe, Kartki Świąteczne i Noworoczne (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Ja i mały teatr” w Bartoszycach (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Przegląd Nieprofesjonalnej Tkaniny Artystycznej – Kętrzyn ‘84 (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Przegląd Plastyki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Przegląd Tkaniny i Haftu Ludowego w Górowie Iławeckim (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalno-Wokalnych OSP w Olsztynie (1 wersja - strona przekierowująca)
- II Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego (1 wersja - strona przekierowująca)
Zobacz (poprzednie 500 | następne 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)