Przegląd Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal – Mrągowo 2010: Różnice pomiędzy wersjami

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
m (Zastępowanie tekstu - "Towarzystwo Kultury Teatralnej w Olsztynie" na "Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur")
 
Linia 7: Linia 7:
 
== Przebieg  ==
 
== Przebieg  ==
  
Przegląd odbył się w sali [[Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie]]. W konkursie wzięło udział osiem zespołów z regionu [[ewim:Warmia|Warmii]] i [[ewim:Mazury|Mazur]]. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrz Miasta Mrągowo, Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz [[Towarzystwo Kultury Teatralnej w Olsztynie]].  
+
Przegląd odbył się w sali [[Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie]]. W konkursie wzięło udział osiem zespołów z regionu [[ewim:Warmia|Warmii]] i [[ewim:Mazury|Mazur]]. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrz Miasta Mrągowo, Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz [[Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur]].  
  
 
== Program<ref>[http://www.ckit.mragowo.pl/aktualnosci/wpis/62/14-przegl-d-teatr-w-amatorskich-im-kasi-kowal.html Według informacji ze strony głównego organizatora]</ref>  ==
 
== Program<ref>[http://www.ckit.mragowo.pl/aktualnosci/wpis/62/14-przegl-d-teatr-w-amatorskich-im-kasi-kowal.html Według informacji ze strony głównego organizatora]</ref>  ==

Aktualna wersja na dzień 08:21, 29 kwi 2019

Laureaci Przeglądu.
Źródło: http://m.wm.pl
Fot. Zbigniew Malinowski
Czternasta edycja Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal, zorganizowana w Mrągowie w dniu 5 listopada 2010 r.

Organizator

Przebieg

Przegląd odbył się w sali Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. W konkursie wzięło udział osiem zespołów z regionu Warmii i Mazur. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrz Miasta Mrągowo, Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur.

Program[1]

Jury

Laureaci

Przypisy

  1. Według informacji ze strony głównego organizatora

Zobacz też

Informacja na temat Przeglądu
Wyniki konkursu