Olsztynecki Przegląd Form Artystycznych 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Linia 1: Linia 1:
 
Impreza cykliczna organizowana przez [[Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku]] w ramach [[Olsztynecki Przegląd Form Artystycznych|Olsztyneckiego Przeglądu Form Artystycznych]] .
 
Impreza cykliczna organizowana przez [[Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku]] w ramach [[Olsztynecki Przegląd Form Artystycznych|Olsztyneckiego Przeglądu Form Artystycznych]] .
 
==Opis==
 
==Opis==
Przegląd miał miejsce na przełomie 2003/2004 roku. Olsztyneccy twórcy mieli wówczas okazję zaprezentować swój dorobek. Pierwsze imprezy zaczęły się w grudniu 2003 r. Przegląd składał się z pokazów zespołów tanecznych, zespołów instrumentalnych, zespołów teatralnych, filmów, odbyły się wystawy oraz wieczór literacki. Imprezt towarzyszące miały miejsce w [[Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku|Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynku]], piwnicach olsztyneckiego zamku, Sali gimnastycznej gimnazjum w Olsztynku, [[Kino „Grunwald” w Olsztynku|kinie „Grunwald”]].
+
Przegląd miał miejsce na przełomie 2003/2004 roku. Olsztyneccy twórcy mieli wówczas okazję zaprezentować swój dorobek. Pierwsze imprezy zaczęły się w grudniu 2003 r. Przegląd składał się z pokazów zespołów tanecznych, zespołów instrumentalnych, zespołów teatralnych, filmów, odbyły się wystawy oraz wieczór literacki. Imprezy towarzyszące miały miejsce w [[Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku|Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynku]], piwnicach olsztyneckiego zamku, sali gimnastycznej gimnazjum w Olsztynku, [[Kino „Grunwald” w Olsztynku|kinie „Grunwald”]].
 
==Organizator==
 
==Organizator==
 
*[[Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku]]
 
*[[Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku]]

Wersja z 15:09, 24 lis 2011

Impreza cykliczna organizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynku w ramach Olsztyneckiego Przeglądu Form Artystycznych .

Opis

Przegląd miał miejsce na przełomie 2003/2004 roku. Olsztyneccy twórcy mieli wówczas okazję zaprezentować swój dorobek. Pierwsze imprezy zaczęły się w grudniu 2003 r. Przegląd składał się z pokazów zespołów tanecznych, zespołów instrumentalnych, zespołów teatralnych, filmów, odbyły się wystawy oraz wieczór literacki. Imprezy towarzyszące miały miejsce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynku, piwnicach olsztyneckiego zamku, sali gimnastycznej gimnazjum w Olsztynku, kinie „Grunwald”.

Organizator

Uczestnicy

Bibliografia

  1. Kalbarczyk, Tadeusz: Do tańca i różańca / Tadeusz Kalbarczyk // „Tygodnik Pojezierza”. - 2004, nr 7, s. 13.