Międzyszkolny Konkurs Literacki Tydzień z życia szóstoklasisty w Elblągu 2010: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (stronę Międzyszkolny Konkurs Literacki „Tydzień z życia szóstoklasisty” w Elblągu 2010 przeniósł do Międzyszkolny Konkurs Literacki Tydzień z życia szóstoklasisty w Elblągu 2010) |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
==Organizatorzy== | ==Organizatorzy== | ||
− | *Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu | + | *[[ewim:Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu|Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu]] |
==Przebieg== | ==Przebieg== | ||
− | Do VI edycji konkursu zgłoszono 81 prac uczniów z 26 szkół województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. | + | Do VI edycji konkursu zgłoszono 81 prac uczniów z 26 szkół [[ewim:Województwo warmińsko-mazurskie|województwa warmińsko-mazurskiego]] i pomorskiego. |
<br>Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz podsumowanie konkursu odbyło się 29 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Elblągu. Finał konkursu uświetnił występ kabaretu oraz wystawa prac plastycznych. [[Irena Adamiak]], aktorka [[Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu|Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu]], odczytała fragmenty najlepszych prac. | <br>Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz podsumowanie konkursu odbyło się 29 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Elblągu. Finał konkursu uświetnił występ kabaretu oraz wystawa prac plastycznych. [[Irena Adamiak]], aktorka [[Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu|Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu]], odczytała fragmenty najlepszych prac. | ||
==Laureaci== | ==Laureaci== | ||
− | *I miejsce – Anna Andrzejewska (SP nr 12 w Elblągu) | + | *I miejsce – Anna Andrzejewska ([[ewim:Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu|SP nr 12 w Elblągu]]) |
*II miejsce: | *II miejsce: | ||
− | **Michalina Kordecka (SP nr 16 w Elblągu) | + | **Michalina Kordecka ([[ewim:Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu|SP nr 16 w Elblągu]]) |
− | **Julia Przecińska (SP nr 21 w Elblągu) | + | **Julia Przecińska ([[ewim:Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu|SP nr 21 w Elblągu]]) |
*III miejsce: | *III miejsce: | ||
**Zuzanna Brinkiewicz (SP nr 16 w Elblągu) | **Zuzanna Brinkiewicz (SP nr 16 w Elblągu) | ||
− | **Agnieszka Matus (SP nr 11 w Elblągu) | + | **Agnieszka Matus ([[ewim:Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu|SP nr 11 w Elblągu]]) |
− | **Nikol Staszewska (SP w Tolkmicku) | + | **Nikol Staszewska ([[ewim:Szkoła Podstawowa w Tolkmicku|SP w Tolkmicku]]) |
− | *Nagroda specjalna „[[Tydzień w Elblągu|Tygodnia w Elblągu]]” – Marcin Pietrucha (SP w Węzinie) | + | *Nagroda specjalna „[[Tydzień w Elblągu|Tygodnia w Elblągu]]” – Marcin Pietrucha ([[ewim:Szkoła Podstawowa w Węzinie|SP w Węzinie]]) |
*Nagroda specjalna Elbląskiego Oddziału Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Anna Dobrowolska (SP nr 15 w Elblągu) | *Nagroda specjalna Elbląskiego Oddziału Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Anna Dobrowolska (SP nr 15 w Elblągu) | ||
Linia 26: | Linia 26: | ||
*[http://elblag.wm.pl/1989,Anna-Andrzejewska-uczennica-SP-nr-12-zwyciezyla-w-konkursie-Tydzien-z-zycia-szostoklasisty.html Relacja na portalu elblag.wm.pl] | *[http://elblag.wm.pl/1989,Anna-Andrzejewska-uczennica-SP-nr-12-zwyciezyla-w-konkursie-Tydzien-z-zycia-szostoklasisty.html Relacja na portalu elblag.wm.pl] | ||
− | [[Category:Konkursy]] | + | [[Category: Konkursy]] |
− | [[Category:Literatura]] | + | [[Category: Literatura]] |
− | [[Category:Elbląg]] | + | [[Category: Elbląg]] |
− | [[Category: | + | [[Category: 1990-]] |
Aktualna wersja na dzień 11:22, 8 gru 2014
Szósta edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Tydzień z życia szóstoklasisty”, która odbyła się w 2010 r.
Spis treści
Organizatorzy
Przebieg
Do VI edycji konkursu zgłoszono 81 prac uczniów z 26 szkół województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz podsumowanie konkursu odbyło się 29 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Elblągu. Finał konkursu uświetnił występ kabaretu oraz wystawa prac plastycznych. Irena Adamiak, aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, odczytała fragmenty najlepszych prac.
Laureaci
- I miejsce – Anna Andrzejewska (SP nr 12 w Elblągu)
- II miejsce:
- Michalina Kordecka (SP nr 16 w Elblągu)
- Julia Przecińska (SP nr 21 w Elblągu)
- III miejsce:
- Zuzanna Brinkiewicz (SP nr 16 w Elblągu)
- Agnieszka Matus (SP nr 11 w Elblągu)
- Nikol Staszewska (SP w Tolkmicku)
- Nagroda specjalna „Tygodnia w Elblągu” – Marcin Pietrucha (SP w Węzinie)
- Nagroda specjalna Elbląskiego Oddziału Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Anna Dobrowolska (SP nr 15 w Elblągu)