Krystian Kujawa: Różnice pomiędzy wersjami

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
(Utworzono nową stronę " (1982- ) – poeta, prozaik, reżyser filmowy ==Biografia== Urodził się w 1982 r. w Olsztynie. Był reżyserem filmowym, utalentowanym prozaikiem, p...")
 
(Biografia)
Linia 3: Linia 3:
  
 
==Biografia==
 
==Biografia==
Urodził się w 1982 r. w [[ewim:Olsztyn|Olsztynie]]. Był reżyserem filmowym, utalentowanym prozaikiem, poetą i rysownikiem. Prowadził bloga literackiego. Mieszkał i uczył się w Polsce, w Anglii, Francji i w Niemczech.
+
Urodził się w 1982 r. w [[ewim:Olsztyn|Olsztynie]]. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz angielskiej Downside School.  
  
Stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Laureat wielu konkursów artystycznych <ref>http://www.olsztyn24.com/news/23296-poznalismy-najlepszych-pisarzy-i-poetow---amatorow.html</ref>.
+
Był reżyserem filmowym, utalentowanym prozaikiem, poetą i rysownikiem. Prowadził bloga literackiego. Mieszkał i uczył się w Polsce, w Anglii, Francji i w Niemczech. Stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Laureat wielu konkursów artystycznych <ref>http://www.olsztyn24.com/news/23296-poznalismy-najlepszych-pisarzy-i-poetow---amatorow.html</ref>. Członek nieformalnej grupy artystycznej [[„Olsztyn Wschodni”]].
  
Członek nieformalnej grupy artystycznej [[„Olsztyn Wschodni”]].
+
Zginął tragicznie 30 kwietnia 2015 roku.
 
+
Zginął tragicznie 30 kwietnia 2015 roku.  
+
  
 
==Zobacz też==
 
==Zobacz też==

Wersja z 13:14, 9 lis 2015

(1982- ) – poeta, prozaik, reżyser filmowy

Biografia

Urodził się w 1982 r. w Olsztynie. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz angielskiej Downside School.

Był reżyserem filmowym, utalentowanym prozaikiem, poetą i rysownikiem. Prowadził bloga literackiego. Mieszkał i uczył się w Polsce, w Anglii, Francji i w Niemczech. Stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Laureat wielu konkursów artystycznych [1]. Członek nieformalnej grupy artystycznej „Olsztyn Wschodni”.

Zginął tragicznie 30 kwietnia 2015 roku.

Zobacz też

Przypisy

  1. http://www.olsztyn24.com/news/23296-poznalismy-najlepszych-pisarzy-i-poetow---amatorow.html