Juwenalia Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie – Wsiewalie 2011: Różnice pomiędzy wersjami

Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
(Utworzył nową stronę „Kolejna edycja Juwenaliów WSIiE TWP, zorganizowana w Olsztynie, w dniu 4 czerwca 2011 r. ==Orga…”)
 
 
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
Kolejna edycja [[Juwenalia Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie| Juwenaliów WSIiE TWP]], zorganizowana w Olsztynie, w dniu 4 czerwca 2011 r.
+
Kolejna edycja [[Juwenalia Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie| Juwenaliów WSIiE TWP]], zorganizowana w [[ewim:Olsztyn|Olsztynie]] w dniu 4 czerwca 2011 r.
  
 
==Organizatorzy==
 
==Organizatorzy==
* Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie
+
*Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie
  
==Przebieg<ref>[http://www.olsztyn24.com/news/13406-wsiewalie-2011.html Według informacji z portalu Olsztyn24]</ref>   
+
==Przebieg<ref>[http://www.olsztyn24.com/news/13406-wsiewalie-2011.html Według informacji z portalu Olsztyn24]</ref>==    
Juwenalia odbyły się na terenie Harcerskiej Stanicy Wodnej „Bryza”. Po raz pierwszy uczestniczyli w nich studenci Wydziału Zamiejscowego WSIiE TWP z Kętrzyna. Przeprowadzono wiele konkursów i zabaw rekreacyjnych (przeciąganie liny, skoki w workach, jazda na rowerze na czas). Studenci uczestniczyli także w regatach żeglarskich oraz wyścigu smoczych łodzi. Na zakończenie Juwenaliów wystąpił [[Akademicki Chór „Bel Canto”]] pod kierunkiem [[Jan Połowianiuk| Jana Połowianiuka oraz szantowy zespół [[Wodny Patrol| „Wodny Patrol”]].
+
Juwenalia odbyły się na terenie Harcerskiej Stanicy Wodnej „Bryza”. Po raz pierwszy uczestniczyli w nich studenci Wydziału Zamiejscowego WSIiE TWP z Kętrzyna. Przeprowadzono wiele konkursów i zabaw rekreacyjnych (przeciąganie liny, skoki w workach, jazda na rowerze na czas). Studenci uczestniczyli także w regatach żeglarskich oraz wyścigu smoczych łodzi. Na zakończenie Juwenaliów wystąpił [[Akademicki Chór „Bel Canto”]] pod kierunkiem [[Jan Połowianiuk| Jana Połowianiuka]] oraz szantowy zespół [[Wodny Patrol| „Wodny Patrol”]].
  
 
==Przypisy==
 
==Przypisy==
 
<references />
 
<references />
  
Zobacz też==
+
==Zobacz też==
 
*[http://www.olsztyn24.com/news/13406-wsiewalie-2011.html?f=56090 Fotorelacja z Juwenaliów]
 
*[http://www.olsztyn24.com/news/13406-wsiewalie-2011.html?f=56090 Fotorelacja z Juwenaliów]
  
[[Category:Olsztyn]] [[Category:Muzyka]] [[Category:Koncerty]] [[Category:Imprezy plenerowe]] [[Category:Konkursy]] [[Category:2011-2020]]
+
[[Category:Olsztyn]] [[Category:Muzyka]] [[Category:Koncerty]] [[Category:Imprezy plenerowe]] [[Category:Konkursy]] [[Category:1990-]]

Aktualna wersja na dzień 07:39, 13 paź 2014

Kolejna edycja Juwenaliów WSIiE TWP, zorganizowana w Olsztynie w dniu 4 czerwca 2011 r.

Organizatorzy

  • Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie

Przebieg[1]

Juwenalia odbyły się na terenie Harcerskiej Stanicy Wodnej „Bryza”. Po raz pierwszy uczestniczyli w nich studenci Wydziału Zamiejscowego WSIiE TWP z Kętrzyna. Przeprowadzono wiele konkursów i zabaw rekreacyjnych (przeciąganie liny, skoki w workach, jazda na rowerze na czas). Studenci uczestniczyli także w regatach żeglarskich oraz wyścigu smoczych łodzi. Na zakończenie Juwenaliów wystąpił Akademicki Chór „Bel Canto” pod kierunkiem Jana Połowianiuka oraz szantowy zespół „Wodny Patrol”.

Przypisy

  1. Według informacji z portalu Olsztyn24

Zobacz też