Ełk, Ogień & Woda - 2008: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
(Utworzył nową stronę „[[Image:ulotka elk 2008.jpg|thumb|right|300px| Ulotka.<br>Źródło: [http://www.eck.elk.pl/index.php/wydarzenia/festiwale/elk-ogien-i-woda/332-elk-wind--fire-2008http:…”) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | [[Image:ulotka elk 2008.jpg|thumb|right|300px| Ulotka.<br>Źródło: [http://www.eck.elk.pl/index.php/wydarzenia/festiwale/elk-ogien-i-woda/332-elk-wind--fire- | + | [[Image:ulotka elk 2008.jpg|thumb|right|300px| Ulotka.<br>Źródło: [http://www.eck.elk.pl/index.php/wydarzenia/festiwale/elk-ogien-i-woda/332-elk-wind--fire-2008 http://www.eck.elk.pl/]]] |
Czwarta edycja festiwalu sztuk ognia zorganizowanego w 2008 r. w ramach festiwalu [[Ełk, Ogień & Woda]]. | Czwarta edycja festiwalu sztuk ognia zorganizowanego w 2008 r. w ramach festiwalu [[Ełk, Ogień & Woda]]. | ||
==Opis== | ==Opis== | ||
Linia 5: | Linia 5: | ||
==Program== | ==Program== | ||
===17 lipca (czwartek)=== | ===17 lipca (czwartek)=== | ||
− | 19:00 - Teatr na Walizkach w widowisku pt. Beczka śmiechu | + | *19:00 -Teatr na Walizkach w widowisku pt. Beczka śmiechu |
− | 20:00 - Kabarecik klauna Tirulka DUO-FIX | + | *20:00 -Kabarecik klauna Tirulka DUO-FIX |
− | 20:30 - Grupa Tancerzy Ognia Draco | + | *20:30 - Grupa Tancerzy Ognia Draco |
− | 21:00 - Teatr Ognia FIREANGELS | + | *21:00 - Teatr Ognia FIREANGELS |
− | 21:30 - Ogniowy Teatr Uliczny Doll in Art | + | *21:30 - Ogniowy Teatr Uliczny Doll in Art |
===18 lipca (piątek)=== | ===18 lipca (piątek)=== | ||
− | 19:00 - Przygody Pędziwiatra Duo-Fix | + | *19:00 - Przygody Pędziwiatra Duo-Fix |
− | 20:00 - SERCE DON JUANASCENA KALEJDOSKOP | + | *20:00 - SERCE DON JUANASCENA KALEJDOSKOP |
− | 21:30 - Teatr Tancerzy Ognia EXODUS | + | *21:30 - Teatr Tancerzy Ognia EXODUS |
− | 22:00 - Teatr Tancerzy Ognia AVATAR | + | *22:00 - Teatr Tancerzy Ognia AVATAR |
− | 22:30 - Teatr Ognia MAMADOO | + | *22:30 - Teatr Ognia MAMADOO |
− | 23:00 - konkursowy spektakl pirotechniczny – [[Pretor]] z Olsztyna | + | *23:00 - konkursowy spektakl pirotechniczny – [[Pretor]] z Olsztyna |
− | 23:30 - konkursowy spektakl pirotechniczny – Nakaja Art. z Krakowa | + | *23:30 - konkursowy spektakl pirotechniczny – Nakaja Art. z Krakowa |
===19 lipca (sobota)=== | ===19 lipca (sobota)=== | ||
− | 19:00 - Kolorowy Świat Baniek | + | *19:00 - Kolorowy Świat Baniek |
− | 20:00 - SERCE DON | + | *20:00 - SERCE DON JUANA SCENA KALEJDOSKOP |
− | 21:30 - Teatr Ognia SOMBRA | + | *21:30 - Teatr Ognia SOMBRA |
− | 22:00 - Artystyczna Grupa Tańca z Ogniem LUMEN NOCTIS | + | *22:00 - Artystyczna Grupa Tańca z Ogniem LUMEN NOCTIS |
− | 22:30 - Teatr Tancerzy Ognia SATURMU | + | *22:30 - Teatr Tancerzy Ognia SATURMU |
− | 23:00 - konkursowy spektakl pirotechniczny - GOLDREGEN z Częstochowy | + | *23:00 - konkursowy spektakl pirotechniczny - GOLDREGEN z Częstochowy |
− | 23:30 - konkursowy spektakl pirotechniczny - HESTIA BALTIC z Wilna (Litwa) | + | *23:30 - konkursowy spektakl pirotechniczny - HESTIA BALTIC z Wilna (Litwa) |
==Bibliografia== | ==Bibliografia== | ||
#Czarnecka, Agnieszka: Mieszkańcy byli zachwyceni ognistymi spektaklami : Festiwal EŁK, WIND & FIRE / Agnieszka Czarnecka // „Gazeta Olsztyńska”. - 2008, nr 173, dod. Rozmaitości Ełckie, nr 30, s. 7. | #Czarnecka, Agnieszka: Mieszkańcy byli zachwyceni ognistymi spektaklami : Festiwal EŁK, WIND & FIRE / Agnieszka Czarnecka // „Gazeta Olsztyńska”. - 2008, nr 173, dod. Rozmaitości Ełckie, nr 30, s. 7. |
Wersja z 14:27, 18 lip 2011
Czwarta edycja festiwalu sztuk ognia zorganizowanego w 2008 r. w ramach festiwalu Ełk, Ogień & Woda.
Spis treści
Opis
Festiwal miał miejsce w dniach 17-19 lipca 2008 r. Jest imprezą cykliczną, prezentującą najciekawsze wydarzenia teatralne realizowane przez artystów, którzy wykorzystują otwartą przestrzeń w pracy twórczej. To impreza łącząca wiele rodzajów ekspresji artystycznej. To miejsce spotkań i wymiany doświadczeń artystów, którzy zajmują się sztukami kuglarskimi oraz tańcami z ogniem.
Program
17 lipca (czwartek)
- 19:00 -Teatr na Walizkach w widowisku pt. Beczka śmiechu
- 20:00 -Kabarecik klauna Tirulka DUO-FIX
- 20:30 - Grupa Tancerzy Ognia Draco
- 21:00 - Teatr Ognia FIREANGELS
- 21:30 - Ogniowy Teatr Uliczny Doll in Art
18 lipca (piątek)
- 19:00 - Przygody Pędziwiatra Duo-Fix
- 20:00 - SERCE DON JUANASCENA KALEJDOSKOP
- 21:30 - Teatr Tancerzy Ognia EXODUS
- 22:00 - Teatr Tancerzy Ognia AVATAR
- 22:30 - Teatr Ognia MAMADOO
- 23:00 - konkursowy spektakl pirotechniczny – Pretor z Olsztyna
- 23:30 - konkursowy spektakl pirotechniczny – Nakaja Art. z Krakowa
19 lipca (sobota)
- 19:00 - Kolorowy Świat Baniek
- 20:00 - SERCE DON JUANA SCENA KALEJDOSKOP
- 21:30 - Teatr Ognia SOMBRA
- 22:00 - Artystyczna Grupa Tańca z Ogniem LUMEN NOCTIS
- 22:30 - Teatr Tancerzy Ognia SATURMU
- 23:00 - konkursowy spektakl pirotechniczny - GOLDREGEN z Częstochowy
- 23:30 - konkursowy spektakl pirotechniczny - HESTIA BALTIC z Wilna (Litwa)
Bibliografia
- Czarnecka, Agnieszka: Mieszkańcy byli zachwyceni ognistymi spektaklami : Festiwal EŁK, WIND & FIRE / Agnieszka Czarnecka // „Gazeta Olsztyńska”. - 2008, nr 173, dod. Rozmaitości Ełckie, nr 30, s. 7.
Zobacz też
- Informacje dotyczące festiwalu na stronie: http://www.eck.elk.pl/