Szablon:/nagłówek: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
m (→Kategorie) |
|||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
{| cellpadding="6" style="background-color: rgb(249, 249, 249); width: 100%; font-size: 140%;" | {| cellpadding="6" style="background-color: rgb(249, 249, 249); width: 100%; font-size: 140%;" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[# | + | | [[#Data|Data]] |
| − | | [[# | + | | [[#Miejsce|Miejsce]] |
| − | | [[# | + | | [[#Osoby|Osoby]] |
| + | | [[#Organizacje/instytucje|Organizacje/instytucje]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[# | + | | [[#Wydarzenia|Wydarzenia]] |
| − | | [[# | + | | [[#Temat|Temat]] |
| + | | [[#Dzieła|Dzieła]] | ||
|} | |} | ||
| − | |||
Wersja z 06:57, 1 lut 2011
Kategorie
| Data | Miejsce | Osoby | Organizacje/instytucje |
| Wydarzenia | Temat | Dzieła |