Szablon:/nagłówek: Różnice pomiędzy wersjami
Z LEKSYKON KULTURY WARMII I MAZUR
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (→Kategorie) |
|||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
| − | == Kategorie == | + | == Kategorie Leksykonu Kultury Warmii i Mazur == |
| − | {| cellpadding="6" style=" | + | {| cellpadding="6" style="width: 100%; font-size: 140%;" |
|- | |- | ||
| − | | [[# | + | | [[#Data|Data]] |
| − | | [[# | + | | [[#Miejsce|Miejsce]] |
| − | | [[# | + | | [[#Osoby|Osoby]] |
| + | | [[#Organizacje/instytucje|Organizacje/instytucje]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[# | + | | [[#Wydarzenia|Wydarzenia]] |
| − | | [[# | + | | [[#Temat|Temat]] |
| + | | [[#Dzieła|Dzieła]] | ||
|} | |} | ||
| − | |||
Aktualna wersja na dzień 16:14, 1 lut 2011
Kategorie Leksykonu Kultury Warmii i Mazur
| Data | Miejsce | Osoby | Organizacje/instytucje |
| Wydarzenia | Temat | Dzieła |